Chlap v Prahe bez rúška napadol SBS, aj ked ten ochrankar si o to koledoval by som povedal. to je tak ked sa snazi byt niekto strasne dolezity

Bez handry na ksichte v trolejbuse (CZ)Autor: biker610i24 311 videní

SBS v marketeAutor: rowdies47 679 videní

Korona výpraskAutor: sebaboh8 121 videní

Ruská presilovkaAutor: peros109 466 videní

Akcia v supermarketeAutor: excellent28 275 videní

Sekuriťák napadol Ukrajinca v supermarkete, malAutor: pepanier19 867 videní

Ochrankár v obchodeAutor: katka36 655 videní

Provokatéra bez rúška vyhodili z kostolaAutor: zork48 515 videní

Predavač, SBS-kári vs. podnapití zákazníciAutor: palec361147 309 videní

Rúškový trollAutor: zork30 466 videní

Ruský SBS-kár sa pripravuje na večeruAutor: angerfistt1 357 videní

Bežný deň v ruskom supermarketeAutor: prcmucha41 325 videní

Buzeracia PolicajtouAutor: officepro2 726 videní
sombiely pred 4 rokmi a 5 m
K múru a už viete čo... Ľudí ako je henten drbko v koženej bude bez milosti dávať niekde do Afriky...
anglosas pred 4 rokmi a 5 m
donquijote - a zrovnávať šovinizmus nacistov s protipandemickými opatreniami je teda iný level mentálnej atletiky.
anglosas pred 4 rokmi a 5 m
donquijote - dáš si má do ignoru, aby som ti nemohol odpovedať? Takže ďalší úbožiak, čo neznesie argumenty. Typické jednobunkové dezolé ;)
oda17 pred 4 rokmi a 5 m
minule som bol v Kauflande a chodil tam jeden bez rúška a nikto mu nič nepovedal ... síce mal na krku šál alebo čo to bolo ale aj tak mal ústa aj nos neprekrytý ...
dafffon pred 4 rokmi a 5 m
jednoducho K0k0t
trnavabulldog pred 4 rokmi a 5 m
Ten chlapík mal na ruke to rúško a dal prednosť tomu že si udrie a vynadá SBSkarovi než by si ho mal dať na tvár. Jednoducho násilné povahy.
iluminant3 pred 4 rokmi a 5 m
Koledoval si tak maximálne útočník o trestné stíhanie. SBSkár si robil svoju prácu.