Namiesto potravín, odišiel z obchodu s odretým zadkom.

V ruskom supermarketeAutor: moriak7 392 videní

Akcia v supermarketeAutor: excellent28 275 videní

Holub v supermarketeAutor: antverty21 009 videní

Ako to vyzerá v ruskom supermarkete po XYAutor: rocketbunny1 536 videní

Primitívna zábava v supermarketeAutor: stewsvk49 786 videní

Býk v supermarketeAutor: brekeke31 147 videní

Panda v supermarketeAutor: mackus8 373 videní

Nuda v supermarkete ? Kdeže ! :)Autor: dada19816 066 videní

Cukor a múka s príchuťou mačky (Rusko)Autor: batuchan7219 164 videní

Medveď v supermarkete (Rusko)Autor: tigrica22 295 videní

Žiadosť o ruku v supermarketeAutor: palinecko334 299 videní

Niekde v ruskom supermarketeAutor: halamadrid27 268 videní

Medzičasom v japonskom supermarketeAutor: malosato3 789 videní
yumi pred 12 rokmi
Rusko by tu malo mať vlastnú kategóriu
kompresor pred 12 rokmi
.......Pět deka, deset deka, dvacet deka, třicet deka, kilo chleba, kilo cukru,
jeden rohlík, jedna veka, všechno máme, co kdo chcete,
obchod kvete, jen si račte říct. Čtyři kila, deset kilo, dvacet kilo, třicet kilo, navážíme, zabalíme, klaníme se, to by bylo, prosím pěkně, mohu nechat o jedenáct deka víc. :D
lieskovec1 pred 12 rokmi
Takže to mame maslo, chlieb, jeden 85 kilogramový muž budete platiť kreditkov alebo v hotovosti.
tominko7 pred 12 rokmi
možno bol v akcii :D
deadbat pred 12 rokmi
kde je 18+?? veď mu vidno pišaka :D
psychopat999 pred 12 rokmi
ako ten tipek isiel okolo do nutra akoby sa nic nedialo :D
legenda3 pred 12 rokmi
safalatka zarastenaa :D
rufuz333 pred 12 rokmi
safalátek :DDDDDDDDDDDDDD
homtank pred 12 rokmi
aspon cenzuru na ten kar mohli dat uz :D :D :D
lubko7 pred 12 rokmi
80 % rusov sú alkoholici... zvyšok sú deti do 6 rokov :D
cikules pred 12 rokmi
hlupak čo nevie použiť košik? :D
71west71 pred 12 rokmi
mohol sa aspon oholit:D
ottomahr pred 12 rokmi
jako klíště fest se držel:)
somba pred 12 rokmi
Asi potreboval ísť na WC, keď si už medzi dverami stiahol gate.:D
6000 pred 12 rokmi
ha ha gati dolu :)
emaerteien pred 12 rokmi
keď tak čítam komentáre, tak ma napadol vtip že, Mamička a čo budeme mať dnes na večeru? Sklapni a zalez do tej trúby!.. :D
h4m0 pred 12 rokmi
ruský týžden v lidli.....každý nákup nad 10 euro s prekvapením :)
ebe pred 12 rokmi
Žeby akcia v Billa? :D
jakub1302 pred 12 rokmi
Ci ale až tak že mu lofas bolo vidno? :D
techas pred 12 rokmi
rit zedrata....tyzden si nasadne