Krátka kompilácia tých najlepších záberov z longboardingu. Vytvoril ju známy adrenalínový nadšenec Josh Neuman.

Zábava s longboardamiAutor: janci103120 106 videní

112 km/h na longboarde (USA)Autor: melampyrum31 871 videní

Nepríjemné nehody počas zjazdu (longboardy)Autor: peros28 206 videní

Frajer na longboardeAutor: osipjose15 435 videní

105 km/h na longboardochAutor: tristan319 888 videní

Impresívny zjazd na longboarde vo ŠvajčiarskuAutor: vadala16 043 videní

Bambi nabral v rýchlosti 60 km/hAutor: zajacit37 518 videní

Ani netušil, že bude na obed slepačia polievkaAutor: uhorkac10 873 videní

Need for SpeedAutor: boardo3 481 videní

TunelAutor: boardo2 962 videní

Chlapík ukazuje svoje perfektné schopnosti naAutor: tchoroid9 684 videní

Longboard v TureckuAutor: jures5 010 videní

Stretnutie skejťákov (Toronto Board MeetingAutor: tanna22 631 videní
rossu pred 5 rokmi
Song: Tiger Run - I Think I Like It
gurgen pred 5 rokmi
1:50 ...dobre pokúroval cyklistu
kayko pred 5 rokmi
Tento sport ma vyhodu, ze sa da robit aj na vozicku az do umretia. Stacia 4 kolecka, netreba brzdy ani pedale.
clovek113 pred 5 rokmi
len aby hlavou do jeleňa nie
pasvare pred 5 rokmi
na slovensku by to nebolo mozne,presiel by tak max 2metre a už by bol polamany :D
quiker pred 5 rokmi
u nas ani na dialnici nie je taky asfalt...
klobucnik pred 5 rokmi
chýba mi ukazovateľ rýchlosti
imotheph pred 5 rokmi
a da sa na tom aj brzdit alebo len bradou? :D
tibetan pred 5 rokmi
šaleňaci
therock513 pred 5 rokmi
na našich cestách by nespadol😁
maji11 pred 5 rokmi
bez problémov sa môže zabiť ....
energgy2 pred 5 rokmi
a kolenačky nič? či?
minik666 pred 5 rokmi
klobuk dole, ale teraz nech ide na SK cesty natociť videa :D
maspravdu pred 5 rokmi
To budem už radšej motorkárom, tam sa menej padá na asfalt
111kubo pred 5 rokmi
Toto co urobil v 0:06 nikomu robit neodporucam. Raz som v rychlosti cca 60 km/h na motorke natiahol ruku, ze si tlapnem po takom cestarskom stlpiku co oznacuje prekazku na ceste a aj som si tlapol. Ale myslel som ze mam polamane prsty a bolelo ma to asi dva dni :D
ucetnablbosti26 pred 5 rokmi
Mňa tiež život nebaví, som psychicky chorý, nemám prakticky nič a žiadnu budúcnosť....asi by som si to skúsil...
danpau1 pred 5 rokmi
kolko to moze ist? mi to pripada, ze idu obcas aj viac ako 100km/h, to je presne ten typek, ktoreho chcem stretnut pocas kocarovania dietata v prirode
papluha pred 5 rokmi
S týmto ísť do zákruty do protismeru,,, je to mrhanie orgánmi