Zábery zo zjazdu cesty Angie's Curves na longboardoch, ktorá sa nachádza v kalifornských kopcoch. Jazdci počas zjazdu dosiahli maximálnu rýchlosť 105 km/h.

Zábava s longboardamiAutor: janci103120 106 videní

Nepríjemné nehody počas zjazdu (longboardy)Autor: peros28 206 videní

112 km/h na longboarde (USA)Autor: melampyrum31 871 videní

To najlepšie z longboardinguAutor: rudy11110 388 videní

Frajer na longboardeAutor: osipjose15 435 videní

Product check: Ibiza Resident Azulejo longboardAutor: scootshop2 223 videní

Impresívny zjazd na longboarde vo ŠvajčiarskuAutor: vadala16 043 videní

Stretnutie skejťákov (Toronto Board MeetingAutor: tanna22 631 videní

Bambi nabral v rýchlosti 60 km/hAutor: zajacit37 518 videní

Baby a Longboardy Autor: vladusqo22 934 videní

Chlapík ukazuje svoje perfektné schopnosti naAutor: tchoroid9 684 videní

Skate&SkateBoard FailsAutor: scary88888821 884 videní

Ani netušil, že bude na obed slepačia polievkaAutor: uhorkac10 873 videní
honzosk pred 13 rokmi
jak sa natom brzdi?
jozeficek pred 13 rokmi
ja by som si netrúfol ani po sede...:D
1rudy1 pred 13 rokmi
dalsia super zabava na pri ktorej ostanem len divakom :D
mata1 pred 13 rokmi
stále ma zaujíma, ako brzdia :D ?!
amfetamin pred 13 rokmi
na slovensku ten sport asi nieje na nasich vytlkoch :D
reni pred 13 rokmi
Az pocitac mi zacal sekat, tak rychlo isli :D
2xmartin pred 13 rokmi
keď na to tak kukam tak ak by som sa ja spustil tak by som nedokázal zabrzdiť :D jedine ak voľným pásom mimo cesty :D
budha pred 13 rokmi
paradaa
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi
ale jake šutre su po tej ceste :D :D
hyle pred 13 rokmi
darmo hop alebo trop
radek548 pred 13 rokmi
jooj keby im tak chcelo vybehnut auto
kawasakininja pred 13 rokmi
v tej rychlosti sa vydrbať :D :D no nechcel by som
mat22334455 pred 13 rokmi
curves :P :D
spierro pred 13 rokmi
Zase píšete o cestách :D :D Viete prečo tam nemaju také cesty ako u nás lebo im tam nesnežííí a nemrzne tak nemá čo trhať asfalt.
rogix pred 13 rokmi
kua chlapi sa zobudte je zaciatok leta a vy pri kazdom videu v ktorom sa ukaze kusok cesty spominate vytlky, sak uz je to trapnejsie ako legende,pesa a podobne nezmysli
valentine8 pred 13 rokmi
Držte sa!! Prichádzajú komenty o cetsách :O
kandahar pred 13 rokmi
keby mali cesty ako na SLOVENSKU ... TAK MA OTRHANÉ NOHY PO KOLENA od naších pekných krásnych SLOVENSKÝCH VÝTLKOV...
arlovski pred 13 rokmi
Chcel by som vidieť ako to skúša na našich cestách ... nedosiahol by ešte ani rýchlosť 15km/h a mal by rozbitú hubu
johnnyblaze pred 13 rokmi
na snowboarde chodim rychlejsie a to nemam ani kolieska :)
er4gon pred 13 rokmi
No jeden kamienok a môže ísť handry fajčiť