Austrália je známa takzvanými cestnými vlakmi (road trains), čo je jazdná súprava tvorená ťahačom a niekoľkými, často tromi až štyrmi prívesmi.

Nezvyčajný "cestný vlak"Autor: filip28917 870 videní

"Cestný vlak"Autor: keporkai55 293 videní

Vlak vs. kamión v PrešoveAutor: runda28914 514 videní

Rusi darovali svojim protivníkom vojenskýAutor: rocketbunny783 videní

Na železničnom priecestí sa mu odpojilAutor: uhorkac7 883 videní

A ide sa na prázdniny s obytným prívesom (WTF)Autor: tchoroid13 352 videní

Kamión vs. vlakAutor: bombarderis42 054 videní

Príves nákladného vozidla usmrtil 59 -Autor: peklo223 454 videní

Vlak vs. kamión 2Autor: tigrica39 714 videní

Závora je síce dole, ale pre mňa to neplatíAutor: pooldead15 266 videní

Indický kamiónAutor: axym38 358 videní

Nákladiak zvesil hlavu ale aj tak pokračoval vAutor: kobrick16 696 videní

Toto sa môže stať, ak sa pokúsite vyrabovaťAutor: japokrytec26 438 videní
zrb17 pred 4 rokmi a 9 m
Ten ked ide prezuvat tak servisak ma do konca tyzdna o robotu postarane.
panko1234 pred 5 rokmi
im musi dobre ebat
monty pred 5 rokmi
s tym asi len do predu, neviem si predstavit ako sa s tym cúva.
lordik789 pred 5 rokmi
Nechcelo by sa mi menit na zimne gumy :D
mino4991 pred 5 rokmi
Až na to, že to je kamión má nadpis pravdu :D
kasheen pred 5 rokmi
Všimajte vpredu ten naraznik na kengury :)
vlk007 pred 5 rokmi
ale dobšinsky kopec neprejde :D
krtko1985 pred 5 rokmi
na ich cestach to je mozne. Navigacia: pokracujte rovno, v piatok mierne do prava
waiting pred 5 rokmi
na cuvanie tam potrebujes samostatny vodicak :D
zelvak pred 5 rokmi
tak tam asi nemají kruháče 😏
veny232 pred 5 rokmi
A zkus ho vybrzdit :D
riposvk pred 5 rokmi
aspon zuzitkuju tych 2tisic koni pod kapotou tahaca
eliot pred 5 rokmi
šumna pesnička ku tomu :) Porobime poriadky ne?
neviem666 pred 5 rokmi
a to moža?
zabijakzralokou pred 5 rokmi
tam pašujú drogy
neprebudeny pred 5 rokmi
tal toto nechces predbiehat s feliciou 😎
clovek113 pred 5 rokmi
a šecci vlavo
jozo3jozo pred 5 rokmi
to chcem ist aj ja kerovat... staci mi na to B-cko?
rampage4x pred 5 rokmi
na slovensku tolko co on odveze vozia solo na jednom navese :D potom aj tak tie cesty vyzeraju
brattvojejsestry pred 5 rokmi
V bratislave by zaparkoval na chodníku pred škôlkou :D