Počas nepokojov v USA sa zopár "bojovníkov za spravodlivosť" rozhodlo vyrabovať nákladiak FedEx. Dopadlo to nie podľa ich predstáv. Zostať zaseknutý pod kolesom nie je žiadna sranda.

Kto vyvolal nepokoje v Ukrajine?Autor: azaziel10 363 videní

BudíčekAutor: tn056cd28 570 videní

Ráno v MinneapoliseAutor: internetomsvetom5 141 videní

Tanečník so zápalomAutor: asdfh2 376 videní

Minneapolis po nepokojochAutor: japokrytec23 100 videní

Waterboarding - simulované topenieAutor: pmvideo9 069 videní

Najedovaná na priateľaAutor: marlborka2018 207 videní

Slečny, toto sa vám môže stať ak zjeteAutor: paruman31 131 videní

Fuj, jak sa toto môže niekomu páčiť!Autor: cocacola28 387 videní

Nikdy nežartuj s policajtkamiAutor: smiley2806922 724 videní

Keď sa vám raz stratí batožina, môže sa toAutor: schokovokokoko22 781 videní

Nepokoje pred súdom v St. Paul: AntifaAutor: leaknute162 videní

Kulturista sa chcel prekonaťAutor: sebastian2318 810 videní
1cipo pred 5 rokmi a 9 m
O jedného zlodeja menej...
mato647 pred 6 rokmi
dobrý šofér
guderian222 pred 6 rokmi
pekne najprv rozbijaju a ničia a potom What the fack what the fack he he he TAK TI TREBA !
zverdodo pred 6 rokmi
Uplne prirodzena reakcia vodica ktory ma strach o zivot .........a IQ kktov ktori si myslia ze pretlacia 40 tonovy kamion...
andrio pred 6 rokmi
proste SUPER, hneď mi je lepšie
danonimo pred 6 rokmi
ten už doraboval!!!
holota pred 6 rokmi
chlap ešte bude sediet za to že sa nenechal dobrovolne zlinčovat
holota pred 6 rokmi
môže byť niekto ešte viac jebnutý?
zzzidan pred 6 rokmi
:D ako neviem čo čakal keď liezol pod kolesá naštartovaného kamiónu ktorý idú rabovať :D mozgový atlét ...
ballu21 pred 6 rokmi
Tak mu treba..
eighty pred 6 rokmi
Ak by boli videa o podobných babrakoch ciernych pasazieroch na trase F-GB tak by sme tu pozerali minimalne 10 hodin video skratiek..
coolio82 pred 6 rokmi
Nadhera, o ko :-) ota menej :D
pistinqo pred 6 rokmi
a zas budu protestovat proti fedex :D lebo zabil nevinneho cernocha :D
soro pred 6 rokmi
Mali sa mu hádzať všetci pod kolesá, možno by sa im ho podarilo zastaviť.
downovsyndrom pred 6 rokmi
vela som z toho nevidel, ale ak spravne chapem, zostal pod kolesom a tympadom ho osmirglovala cesta na kašu?
skap pred 6 rokmi
Kamionista si zaslúži vyznamenanie !
bejo93 pred 6 rokmi
Zaslúžil si to :)
tinoarts pred 6 rokmi
Aspoň niečo fajn vzišlo z tých nezmyselných agresivných pseudoprotestov - zopár kvalitných nominácií na darwina. :)
baikal pred 6 rokmi
vodič postupoval spravne. cierny pasažier pod napravou nepošle dalej svoju genetycku informaciu...evolucia.
helikopotvora pred 6 rokmi
sebaobrana , skoda ze viacej ich nepokapalo ....... kks kradnut toto hej a je mi jedno ci je to biely ci cierny ked raz kokot ta kokot