Výsledkom tohto zábavného pokusu o krádež šperkov bolo iba popraskané bezpečnostné sklo. Útek lupičov na jednostopovom vozidle bol taktiež veľmi komický.

Lúpež v záložni nedopadla podľa očakávaníAutor: l3bron28 357 videní

Pokus o lúpež motorky v BrazíliiAutor: wilonator73 310 videní

Lúpež záložne pomocou nakladača (Štokholm)Autor: rasto2101140 283 videní

Najlepšia zlodejka šperkovAutor: benyxxxx33 765 videní

Pokus o krádež auta veľmi rýchlo oľutovali!Autor: tommygun56 188 videní

Dieťa prekazilo krádežAutor: samsebou10 919 videní

Krádež motorky nešla podľa plánu (Brazília)Autor: uhorkac15 118 videní

Lúpež hodinárstva celkom zblízka (Švédsko)Autor: kobrick53 461 videní

Krádež bankomatu trošku inakAutor: patkooooo16 265 videní

Zlodeji odišli bez "koristi" (Francúzsko)Autor: bombarderis32 817 videní

Lúpež klenotníctvaAutor: bojovnik34 643 videní

Tichá krádež v obchodeAutor: d12boyzd1222 195 videní

Krádež po ruskyAutor: peto929 838 videní
kapitan10 pred 5 rokmi a 1 m
0:29 ten s tou pištolou je okoloidúci, alebo spolupáchateľ? 😀
sp33dy pred 5 rokmi a 1 m
Nemá snahu ani rozbiť to sklo, nie to ešte pracovať...
mynameis pred 5 rokmi a 1 m
Ale boli to pohadaci. Toho typka nechali odist a ani mobil mu nezobrali :D
adam2112 pred 5 rokmi a 1 m
toto je usporny rezim alebo kazdy gang nejako zacat musi :D
klobucnik pred 5 rokmi a 1 m
tú tašku si niesol načo?
foka pred 5 rokmi a 1 m
hadam by skor dal tie dvere ako to sklo 🤣🤣
piroha pred 5 rokmi a 1 m
To bolo asi plánované a nacvičené večer pri kriminálke. To že kladivo je ťažké zistili až na mieste. Útek z miesta činu ma pobavil asi pozerali rovnaký dokumentárny film o doprave vo Vietname ako ja.
jarabak pred 5 rokmi a 1 m
mohol doma najprv potrénovať
syrovahlava pred 5 rokmi a 1 m
Ako odsunuli toho zákazníka,niečo ako ,,s dovolením,ideme tu kradnúť,,:D
tigrica pred 5 rokmi a 1 m
Aku cervenu igelitku nahodil😀😀😀
1ivan1 pred 5 rokmi a 1 m
Keby ich niekto zvlallil ked sa uz vsetci vytrepali na tu motorku tak uz by sa druhy krat na nu neposkladali :-)
rasken2011 pred 5 rokmi a 1 m
Nevtierava reklama na bezpecnostne sklo
papluha pred 5 rokmi a 1 m
Zlodejina je ťažká práca, ostanem ja radšej banníkom
313 pred 5 rokmi a 1 m
v robote by sa mu puckou robiť nechcelo
fogiz pred 5 rokmi a 1 m
To jako čo tento plán vymýšlali hodinu predtým na pive?
viktor09 pred 5 rokmi a 1 m
Doba je tak zlá že už aj Pat a mat sa dali na ilegálnu činnosť..
minopino666 pred 5 rokmi a 1 m
V živote sa toľko nenadrel..... a zadarmo. Ešte aj o pucku prišiel.
zabijakzralokou pred 5 rokmi a 1 m
aspom nesedia doma za počítačom
luksoo225 pred 5 rokmi a 1 m
vidiet ,že ten mal pucku v ruke prvý krat ..:D človek naberie prax pri rozbíjaní železobetonovej priečky na celý život..:D