Stockholm, Skärholmen, Švédsko. Okoloidúcemu sa podarilo natočiť troch lupičov, ktorí sa vlámali do pobočky záložne Sefina Pantbank pomocou nakladača. Kuriozitou je, že túto pobočku už vylúpili tretíkrát. Nakladačom to však bolo prvýkrát.

Na lúpežné prepadnutie si vybrali zlú obeťAutor: lokes26 980 videní

Pokladníčka mu vyhovorila lúpežnéAutor: zajacit30 050 videní

Lúpežné prepadnutie v centre MoskvyAutor: d12boyzd1256 513 videní

Toto je lúpežné prepadnutie?!Autor: hahaha1817 339 videní

Lúpežné prepadnutie benzínkyAutor: smoop50 737 videní

Toto je lúpežné prepadnutie, navaľ prachy!Autor: uhorkac39 221 videní

Jeho posledný pokus o lúpežné prepadnutieAutor: shitmaster109 803 videní

Lúpežné prepadnutie obrnenej dodávky, ktoráAutor: foprint17 851 videní

Niečo som zmeškal? (Brazília)Autor: lajkit43 565 videní

Lúpežné prepadnutie čerpacej staniceAutor: hlavotis54 476 videní

Komický pokus o krádež šperkov zo záložneAutor: majklnajt19 633 videní

Toto je lúpežné prepadnutie! (hrdinka mesiaca)Autor: texas789101 441 videní

Správny Sikh má pri sebe vždy dýku! (pokus oAutor: nadrbelka17 418 videní
pa3k33k pred 11 rokmi
uz moc gta V :D
petuldo pred 11 rokmi
tym nakladacom aj utiekli?
sorny pred 11 rokmi
on tých policajtov nemôže zavolať lebo musí kamerovať
murco pred 11 rokmi
Když něco rozeberem tak leda buldozerem (Kabát) :D:D
blackhawk2za pred 11 rokmi
viking sa nezaprie :D asi tam mal svoju milu a myslel si ze to je hrad ktory musi dobit :D
zelo525 pred 11 rokmi
možno chcel len založiť firemný bager a nezmestil sa do predajne :D :D :D :D
slavovnick pred 11 rokmi
Trevor sa znicim nesere..michael a franklin to uz potialhy
stiffler pred 11 rokmi
nebola to banka a nie zalozna? kazdopadne ten co to filmoval mal riadne gule :-D ved nemohol vediet ci nie su ozbrojeni
kotlet5 pred 11 rokmi
ti sa neseru :D
hp pred 11 rokmi
ktovie ci na tom nakladaci aj utiekli :D :D
bokker pred 11 rokmi
ako neviem ci to su stare spravy alebo co, ale nikde inde o tom neviem najst nic, a to po svedsky viem, ok nakonec som to nasiel
klerik03 pred 11 rokmi
GTA V :D
katsudo pred 11 rokmi
zdrhli???? co spravili s bagrom???
muaythaimato pred 11 rokmi
http://www.peticie.com/odmietame_kvoty_pre_migrantov
vlk007 pred 11 rokmi
buracie prace :)
misos3 pred 11 rokmi
asi to nebolo dlhodobo planovane :D skor 2 flase a jeden bager :D
pista551 pred 11 rokmi
a to moža ?:D
br23 pred 11 rokmi
a kameraman si išiel skúšať nohavice :D
minc0 pred 11 rokmi
Payday 2 :D :D
tomato99999 pred 11 rokmi
uz nieje ani ucta ktomu kradnutiu