Na oslavu 40. výročia založenia špeciálnej ekonomickej zóny v Šen-čen sa na nočnej oblohe ocitlo 2020 bezpilotníkov vykreslujúc pôsobivé svetelné predstavenie.

Ako dvaja Rusi vežu v Šen-čen zdolali (660 m)Autor: rasto2101148 913 videní

Ďalší čínsky svetlostroj z mesta Šen-čenAutor: internetomsvetom1 803 videní

V čínskom meste Šen-čen si viete objedaťAutor: bbkraj6 796 videní

Čínske mesto Šen-čen bolo 40 rokov dozadu lenAutor: yannik11 334 videní

V čínskom meste Šen-čen predstavili prvéhoAutor: uhorkac6 392 videní

Môj pán nie je doma, ale ten balík vyzdvihnemAutor: kalatrava17 727 videní

Denný ohňostroj (Čína)Autor: tristan36 090 videní

Čínska manufaktúra na lacné tabletyAutor: tigrica45 835 videní

V čínskom Šen-čene kontroluje polícia zleAutor: uhorkac7 767 videní

Taký malý čínsky ohňostroj zo škatuleAutor: krapula5 947 videní

Sťažujete sa na preplnené pláže? To steAutor: jigsaw12 777 videní

Japonský ohnostroj.Autor: gujuk26 318 videní

Pekný senAutor: tigrica37 709 videní
mementolasky pred 3 rokmi a 10 m
Myslím, že ohňostroj z toho bude, keď začne fúkať vietor :D
brokenpixel pred 5 rokmi a 10 m
Na Slovensku toto nikdy neuvidíme pokial dodavatelsku firmu nezastreší známy niekoho z predstavených, pretože toto u nás nikto nezaplatí. Cenovo to je pre niekoho astronomické, ale oprávnene.
takyjeden pred 5 rokmi a 10 m
Od roku 2015 neverím na "UFO videá"... Marťania musia prísť s niečím inovatívnejším než so svetlami na oblohe.
fokken pred 5 rokmi a 10 m
a světlušky nebudou mít co žrát...
martingzd pred 5 rokmi a 10 m
NáDHERA
panko1234 pred 5 rokmi a 10 m
že nenarazia jeden do druheho :D ... tak blizko seba su
raizoo pred 5 rokmi a 10 m
za mna jednoznacne skvela nahrada ohnostrojov... polietaju a vratia sa na zem, "nevyparia" sa vo vzduchu statisice za ohnostroje...
adam2112 pred 5 rokmi a 10 m
v europe mame schen-gen a v cine zen-sen :D
asterix47 pred 5 rokmi a 10 m
ale mohli ste to dať sem aspoň vo FHD kvalite a ne taká zemiaková kvalita bože
danpaul pred 5 rokmi a 10 m
Je to super, ale čo urobili pre slovenský hip-hop?
steve22 pred 5 rokmi a 10 m
žijeme v budúcnosti už
panko1234 pred 5 rokmi a 10 m
to je psycho normalne 😮😊😋
psonka pred 5 rokmi a 10 m
to je porno :)
ishar pred 5 rokmi a 10 m
Takym tempom az tu raz pristanu mimozemstania tak to asi nebude v USA ale v Cine. Skvela praca.
marco43 pred 5 rokmi a 10 m
Krásne..to je budúcnosť osláv a nie ti smradľavé ohlušujúce rakety... (pivo)
mudrlant987 pred 5 rokmi a 10 m
Sem tam nejaký Chen Li zaspal do práce :D
psychiatrix pred 5 rokmi a 10 m
tak toto je iný luxus ale na pyro nedám dopustiť ! )))))
ufon pred 5 rokmi a 10 m
nerobí
slivec pred 5 rokmi a 10 m
asi je už načase sa začať učiť čínske znaky
amadeus69 pred 5 rokmi a 10 m
Nech si vraví kto chce čo chce, ale klobúk dole.