Z nového vozidla sa dlho netešil, stačilo len vyjsť zo showroomu a už mu strelili airbagy. Na toto treba naozaj talent...

Vy ste jednoducho DEBIL a nový Volkswagen siAutor: malosato26 373 videní

Čo by ste si vybrali vy?Autor: inhuman69 105 videní

Pane, veď vy ste totálny DEBIL! (cyklista)Autor: shitmaster34 270 videní

Nové polohy spánkuAutor: pipo4021 678 videní

Včera to bol naozaj vydarený pondelokAutor: loktibrada6 815 videní

Kamionista údajne vozidlo nevidel (PrístavnýAutor: pssp185 381 videní

Debil Rio FerdinandAutor: sovkin23 497 videní

Kam sa pozeráš! (kto je blbec?)Autor: naceste23 496 videní

Peugeot Sport predstavuje Peugeot 3008 DKRAutor: mikio17 026 videní

Keď si debil a pomocnú ruku ti podá ďalšíAutor: kardiostimulator64 949 videní

Ked debil obiehaAutor: wampirus3 939 videní

Pani/pane vy ste si prdli!Autor: imperrus29 794 videní

Dnešného idiota dňa ste už videli?Autor: luda7 583 videní
solidus pred 5 rokmi a 12 m
preco narazil 2x debil ?
danyyy pred 5 rokmi a 12 m
to je crashtest :D chcel si overiť či je bezpečne pretym ako na nom bude jazdiť :D
gozzu pred 5 rokmi a 12 m
#whitecarsmatter?
minopino666 pred 6 rokmi
Prečo má to video 3:33 minúty???
warr10r pred 6 rokmi
AAA Auto: predam nove auto najazdene 5m , neburane, sedacky este zabalene, airbagy nove nikdy nestrelene :D
kojotvfr pred 6 rokmi
Alimu práve zazvonili na modlitbu...
larkin pred 6 rokmi
...mne sa ráta ta ich mentalita...niečo sa stane a každý príde idealne meter od toho, aby si to bez akehokolvek výrazu prezrel.... Ale aj tak by som rád vedieť,čo za chybu sa vyskytlo medzi volantom a sedačkou...
flaw pred 6 rokmi
z obchodu rovno do servisu :D
marecek1907 pred 6 rokmi
Fakt krajši mohutnejší cumak. Mal by pracovať ako dizajnér predných častí vozidiel 😁
mojevideopalo pred 6 rokmi
on nechcel take on si ho len podla seba upravil 😂😂
palic11 pred 6 rokmi
Predám nové auto najazdených 7 metrov
eraserv6 pred 6 rokmi
Presne taky umelec ako ten v tom Pakistanskom Airbuse...
iprth2748 pred 6 rokmi
Nieje blbosť, aby v takejto "rýchlosti" už strelili airbagy? Kolega nabúral v dvojkovej fábii do pred ním stojaceho auta v 60tke a airbagy nestrelili
clovek113 pred 6 rokmi
neviem čo mám napísať
stankovec pred 6 rokmi
crash test :D
viito pred 6 rokmi
to si kupoval auto aj zo sačkami na sedačke ? :D a tomuto vobec nerozumiem že čo urobil, fu :D a takyto jazdi po ceste
chrochmel pred 6 rokmi
aspon si ju bude poznat ...
miro85 pred 6 rokmi
Kia... nanej to ma dovolene :D
belzebub8 pred 6 rokmi
skur.ena navigácia !
waldowaldo pred 6 rokmi
Co za debilita auto ma 4,5 metra a vyjazd tak 5 :D.