Čo nezjedia vtáci z popadaných obilnín z vlečky na poľnej ceste, zjedia svine ...

Divé svine žerú mrtvoly ukrajincovAutor: bananqtz1 950 videní

Nenápadné svinkyAutor: zajacit63 284 videní

Večerné stretnutie sviniek (Sardínia)Autor: vincentvega25 738 videní

DiviakyAutor: tigrica79 357 videní

Koniec núdzového stavu v PezinkuAutor: ondrej2922 221 videní

Divé svine na prechádzke v meste (Poľsko)Autor: uschiglas28 817 videní

Len tak sa čľapkal v bazéne, keď odrazu diváAutor: dynamitero26 074 videní

Na snowboarderov v japonskom lyžiarskomAutor: urfik14 001 videní

Divé svine na prechádzke po BratislaveAutor: ohaj14 266 videní

Tých divých sviní je tu nejak priveľa!Autor: dynamitero28 978 videní

Svine vyrazili do mesta (Francúzsko)Autor: stonebull17 679 videní

Američania polovali na divé svine s výbušninouAutor: godzilla38 332 videní

Podte sem ja vas chytimAutor: energystar6 903 videní
aliento666 pred 4 rokmi a 7 m
Takto bude o 15 rokov vyzerat cesta na Hajik v ZA.
pgchem pred 5 rokmi a 4 m
Otázka, divá svina vs domáca chuťovo maso? máte skúsenosti?
panko1234 pred 5 rokmi a 10 m
plno mäska :)
borya pred 6 rokmi
ej ha ...švédske stoly
lyonaise pred 6 rokmi
No ja tam nevidim niíkde ziadne cesto
nia1234 pred 6 rokmi
sade šade su patkáne :D kde sa vidíš kde su staré davy staré damy v šade su po patkáne :D
toudy5587 pred 6 rokmi
prechádzka parlamentným bufetom :D
mudrlant987 pred 6 rokmi
Sranda, také tučné zviera, ale hociktoré vie utekať rýchlejšie ako najrýchlejší štíhly a trénovaný človek :D
marlboroman pred 6 rokmi
ako patkane :D
tricky pred 6 rokmi
tych kamienkov medzi zubami..
sp33dy pred 6 rokmi
je to čierne a nerozbíja autá, čo to je?..
elviro pred 6 rokmi
bohajeho ake pekné svině
analnyhnis pred 6 rokmi
Na streche toho auta sa už mal točiť rotačák :D
veny232 pred 6 rokmi
Za komančů se tomu říkalo, výjezdní zasedání republikové rady :D
aerox pred 6 rokmi
Si predstav že si ficis na kolene a zrazu okolo teba toto
adam2112 pred 6 rokmi
ako u nas v parlamentnom bufete
f4rn4 pred 6 rokmi
O jakou slovenskou osadu jde?
katribodkit pred 6 rokmi
v tych horach zbozie nepopadalo z vlecky nahodou...asik ich vykrmuju nastrelecku sezonu
axilih pred 6 rokmi
Hlavný hygienik Mikas spolu s Richterom by ich sfutrovali za víkend len tak by im podhrdliny plieskali :D
s3diment pred 6 rokmi
rokovanie NR SR 🐖🐖🐖