Divé prasiatka na vychádzke v meste Pezinok.

Divá sviňa uviazla v zdochline kravyAutor: mieschocker17 387 videní

Len tak sa čľapkal v bazéne, keď odrazu diváAutor: dynamitero26 073 videní

Lesopard vs. divá sviňa.Autor: jozef14616 709 videní

Som síce malý, ale ja sa ťa nebojím!Autor: yannik20 817 videní

Tých divých sviní je tu nejak priveľa!Autor: dynamitero28 978 videní

Ako Rusi divú sviňu lapali...Autor: babulik42 830 videní

Prasa ako sviňaAutor: vratko10062 840 videní

To bola zápcha ako sviňa!Autor: smoop19 066 videní

Leopard vs. prasa bradavičnatéAutor: monssi9 767 videní

Divá sviňa ako domáci miláčikAutor: yannik16 833 videní

Schlosár kritizuje predĺženie núdzového stavuAutor: dakar1 817 videní

Veď tá sviňa sa chce upiecť sama (Rusko)Autor: yannik19 783 videní

Divé svine žerú mrtvoly ukrajincovAutor: bananqtz1 949 videní
valcom79 pred 5 rokmi a 1 m
nasa vlada na prechadzke a hadajte kto ich vedie😀😀
axeffekt pred 5 rokmi a 1 m
prehanaju sa tu jak nemci za valky..
vtipynadnes pred 5 rokmi a 1 m
jak pekne po chodníku
scharfh pred 5 rokmi a 1 m
Á poslanci se vrací do sněmovny :D
fajront pred 5 rokmi a 1 m
Už si idu pre svojich 333 EUR na poštu.
antitroli1 pred 5 rokmi a 1 m
Ja som videl, že tie svine išli k autu s nápisom polícia.:D:D
ocean pred 5 rokmi a 1 m
a za nimi princezná Mononoke
zurivec33 pred 5 rokmi a 1 m
Borisko a jeho rodina :D
marhyno pred 5 rokmi a 1 m
išli okuknúť pezinskú skládku
ifka11 pred 5 rokmi a 1 m
sucitim s pezincanmi :(...my to tu v ziline mame ako miestny folklor :(
brattvojejsestry pred 5 rokmi a 1 m
Asi počuli o ten novej podpore rodín s deťmi, tak utekajú na poštu :D
spectator pred 5 rokmi a 1 m
Ovce až v sobotu...:D:D:D
313 pred 5 rokmi a 1 m
Balážovci z jednoizbového bytu idú na poštu.
papluha pred 5 rokmi a 1 m
Starí rodičia spomínajú, ako kedysi pestovali zemiaky aj na kopcoch, tam kde sú dnes lesy, nebáli sa, že by ich zožrali divé svine, tak málo ich bolo a dnes, behajú tie svine po mestách, po parlamentoch
qx pred 5 rokmi a 1 m
Síce je rozryté od nich celé mesto, ale kým behajú po chodníku, tak mi tu nevadia.
fajnchalanisko pred 5 rokmi a 1 m
Neňi to na Cajle Pezinku? Do to ví ?
maco10001 pred 5 rokmi a 1 m
polovnici kefirova a mie polovali
porfyrio pred 5 rokmi a 1 m
Se šípkovou!... Se zelím!
batman159 pred 5 rokmi a 1 m
si premeriavajú auta pod ktoré neskôr skočia :D
mat90 pred 5 rokmi a 1 m
Už sa ide na poštu pre 333eur.