Asi 20 ton chrumkavej červenej reďkovky vyhodili na skládky alebo zmiešali s kompostom. Dôvodom je klesnutie veľkoobchodnej jarnej zeleniny pod cenu. A nezáujem ľudí o kúpu tejto jarnej zeleniny.

Ako Radžeš a Kumar veľkú reďkovku objaviliAutor: uhorkac5 378 videní

Majiteľ nemá záujemAutor: baloronk2 314 videní

Takú silnú VAPKU ako mám ja, nemá nikto!Autor: bombarderis7 834 videní

Taký vysoký bicykel, ako mám ja, nemá nikto!Autor: tchoroid10 519 videní

Konečne tečie voda!Autor: angerfistt741 videní

Spomienka vojaka z ww1Autor: insight2 077 videní

Takého paroháča, ako mám ja, nemá nikto!Autor: vpiatoksapije8 779 videní

Ostrejší sekáčik ako ja, nemá nikto!Autor: uhorkac11 149 videní

29 000 000 Rusov nemá doma studenú voduAutor: angerfistt674 videní

Péro rokuAutor: tegernako3962 330 videní

Bez videa by toto nikto neuveril!Autor: muerte25 512 videní

Nikto to nevzdávajAutor: wolf83385 545 videní

Hosť na rybačkeAutor: tigrica26 477 videní
slivec pred 6 rokmi
Niečo podobné sa stalo pred niekoľkými rokmi u nás, keď sa pestovateľom urodilo veľa pšenice, čo spôsobilo jej zníženie ceny, a tak ju radšej spálili.
cecko1 pred 6 rokmi
toto isté je aj u nás,ako bi mali znížiť cenu radšej vyvezú všetky potraviny na skládky a nielen potraviny ale aj bicikle čerpadlá oblečenie no všetko čo je v ponuke
matt251 pred 6 rokmi
blbost... za posledne dva mesiace som osobne zjedol viac redkovky ako za posledne 3roky :D
nietsnie pred 6 rokmi
prečo to nedali zvieratám?
kewesk8 pred 6 rokmi
vidim ze sa ekonomika od konca druhej svetovej vojny daleko nepohla