Saxofonista Armin Küpper dostal skvelý nápad a svoj nástroj obohatil o perfektnú ozvenu prostredníctvom dlhej rúry s veľkým priemerom.

Nepočujem dobre tú muziku, vyriešiš to nejak?Autor: cocacola28 610 videní

Vychýrený krčmový saxofonista!Autor: cocacola22 969 videní

Dlhá motorkaAutor: jolaus23 297 videní

Mamka, prosím ťa, nerob to!Autor: pishishvor34 649 videní

Dušan vs saxofónAutor: gugla12316 030 videní

Mrož a saxofónAutor: excellent36 251 videní

Hrá na saxofón, bez saxofónu!Autor: oldie42 581 videní

Rusom už "dávno" nehorel plynovodAutor: angerfistt960 videní

Saxofón zosilnený pomocou dopravného kužeľuAutor: esterina12 565 videní

Keď si začínajúci saxofonista, nemôžeš siAutor: internetomsvetom2 725 videní

Poriadny nástrojAutor: marlborka2021 199 videní

Paulína Ištvancová - Dlhá cestaAutor: paulafan4 509 videní

PVC saxofónAutor: oldie16 317 videní
fernandobogos pred 5 rokmi a 2 m
super nápad 😡😊
kajovargoncik pred 6 rokmi
pekne zalekvaroval
peetboy pred 6 rokmi
FYZIKALNA ULOHA! Aka dlha je rura?
rasken2011 pred 6 rokmi
imidž hudba nápad ....krasne
ebe pred 6 rokmi
Optický kabel..alebo Saxokabel na Slovensku Tukabel :D
foka pred 6 rokmi
V casoch korony si kazdy musi dat zaviest ruru domov, ked chce mat live hudbu :D
dodoslovensko pred 6 rokmi
DUELING ,, Saxofón ,, ~ Deliverance 😀😀😀
marco43 pred 6 rokmi
Pekne hrá, no dlho... (pivo)
chrochmel pred 6 rokmi
To neni ozvena ... v tej rúre je schovaný ďaľší saxafonista ...
7fero7 pred 6 rokmi
Keby tam zahral Rammstein :D
klobucnik pred 6 rokmi
si zadžemovali :D
aliento666 pred 6 rokmi
Uz aspon vieme kto sposobil to tornado v Polsku :D
tyitye pred 6 rokmi
SUPER
batman159 pred 6 rokmi
00:45 ozaj super sa to počúva :D niekedy človeku až smutno že nevie hrať na nejaký hudobný nástroj :D
danpaul pred 6 rokmi
keby poznal pokapala na salasi slanina... tam je oneskoreny dvojhlas
bamboleos pred 6 rokmi
Čakal som kedy si pri tom drepovaní aplikuje ten análny elektro paralýzer či čo to je za ním :D :D :D
dominol7291 pred 6 rokmi
A na druhej strane sa čudujú odkiaľ idú tie strašidelné zvuky :D
nietsnie pred 6 rokmi
to sa do tej rúry priam pýta zakričať familiárne eeeeeeooooo od Fredyho... :) (Queen Live Aid 1985) https://www.youtube.com/watch?v=lkbP5OPQhdQ
rasken2011 pred 6 rokmi
zaujimalo by ma ako daleko sa taky zvuk dokaze dostat v tej rure
ryan28 pred 6 rokmi
trochu neprakticke na koncerty