Robotník na stavenisku si urobil z rúry reproduktor. Svoj telefón si zapojil do zásuvky, pustil hudbu a nasmeroval ho tak, aby mu rúra šírila zvuk.

Nejak dobre nepočujem, asi mi niečo vliezlo doAutor: tristan316 580 videní

Nejak dobre nepočujem pán doktor!Autor: hladacik67 489 videní

Nebezpečné mobilné žiarenieAutor: dokumenty3 370 videní

Mama, ty hlupaňa, čo to tu robíš?!Autor: kedzbe29 869 videní

V čom je kruci problém?Autor: rowdies10 974 videní

Slečna, nevideli ste tu muža v čiernom,Autor: sviatoslavsenior14 176 videní

Jeden mobil, druhý vlasyAutor: rudy11119 323 videní

Telefón v akciiAutor: 1radeon18 453 videní

Tá odkvapová rúra neodteká, musím sa ísťAutor: buchnad13 346 videní

Kryštof - Tak nějak málo tančímAutor: tigrica4 141 videní

Mamka, prosím ťa, nerob to!Autor: pishishvor34 649 videní

Keď má váš telefón 1%Autor: atari17 888 videní

Saxofón a dlhá rúraAutor: sabers19 831 videní
k3wu pred 7 rokmi
nevie niekto názov piesne ?
veny232 pred 7 rokmi
Na to jsou dobrý,ale makat to ne.
dodoslovensko pred 7 rokmi
Hlásna truba .
borr159 pred 7 rokmi
mmm leto na malte
elvistosomja pred 7 rokmi
bezdrátový reproduktor :D
pekami19 pred 7 rokmi
JBL PIPE EXTREME
nepriatelstatu77 pred 7 rokmi
iný zosilovač :D
f4rr3lly pred 7 rokmi
ked vidim tieto dute tehly tak mi je zle nechapem preco si z nich vela ludi robi domy aj na slovensku...
seatatecatsi pred 7 rokmi
Mal si kupit minireproduktor od JBL
brattvojejsestry pred 7 rokmi
By som sa stavil, že tým strávili 7 hodín z 8 hodinového dňa :D
jesuspd pred 7 rokmi
dolby 5.1
felbeast pred 7 rokmi
Predstav si, že sedíš na záchode doma a zrazu ti tam z potrubia začne hrať Bob Marley :D
vojak11 pred 7 rokmi
vynaliezavý