Pesnička, ktorú naspieval Orchester Branislava Hronca ešte za dôb socialistického Česko-slovenska. Aj keď je pieseň už sama o sebe dosť bizarná, celé vám to možno príde ešte vtipnejšia, keď si zoberiete aký ironický je názov aj text, vzhľadom na to aké ťažké mohlo byť vo vtedajších časoch zohnať ovocie, ktoré v nej tak ospevujú.

Synfonicky orchesterAutor: aerte6914 444 videní

Zlatá brána - HviezdičkaAutor: dvd210 793 videní

Banány dnu a vonAutor: tigrica16 526 videní

A ja som si chcel dať banány, potom prišielAutor: uhorkac8 210 videní

Radšej si kúpte notebookAutor: chester528 561 videní

Navaľ banány, rýchlo, šup!Autor: buchnad12 904 videní

Pes mal celý orchester v pažiAutor: schokovokokoko24 214 videní

Mačka, ktorá má rada banányAutor: mladyjunak11 717 videní

Jeep reklamaAutor: rone5 308 videní

Oslavy 1. mája v LuhanskuAutor: oldie24 361 videní

Adagio for StringsAutor: anerin4 045 videní

Sofia Králiková - Staré dievkyAutor: fsrakytovcan4 071 videní

Daj mi tie banány!Autor: kedzbe29 850 videní
slivec pred 6 rokmi a 3 m
a ešte nadávajú ako veľmi im minulý režim ublížil :d s týmto by určite aj svojho času urobili dieru do sveta :d mali šťastie, že sme nemali veľmi na výber a museli toto počúvať :d
corcor pred 6 rokmi a 3 m
super moda :)
rado407sw pred 6 rokmi a 3 m
🐒🤦