Pes jednoducho miluje, keď mu hrá orchester. Vtedy si na chvíľku spokojne zdriemne.

Relaxačná Hudba: Spánok a RelaxAutor: monsio3 279 videní

Corgi, ktorému bol celý svet ukradnutý!Autor: schokovokokoko16 908 videní

Pes má rád klasickú hudbuAutor: daturametel14 958 videní

Ju už som mal toho dnes dosť, idem spať!Autor: tchoroid14 325 videní

Znie ako celý orchester (Theme Thunderbirds)Autor: urfik15 436 videní

Ale toto sa nerobí u veterinára, do psej matere!Autor: tchoroid20 977 videní

Keď psy zaspia v zábavných poloháchAutor: katka5 169 videní

Nervózny vodič vs. flegmatický policajtAutor: benyxxxx15 056 videní

Konečne zaspali (Rodinka mopslíkov)Autor: godzilla21 712 videní

Aj psy niekedy potrebujú masážAutor: lajkit15 815 videní

Domáca pohodička pri vínku so zlatýmAutor: mymo26 123 videní

Ukážem vám pár trikov s mojím psomAutor: minnietut6 313 videní

Nie je PESA ako PESAAutor: risebe25 284 videní
89sagittarius pred 9 rokmi
celkom veselý pohreb :D
zeonoid pred 9 rokmi
užíva si muziku presne
protiislamu01 pred 9 rokmi
alebo na neho len použili kúzlo Petrificus totalus :D
ziziak pred 9 rokmi
neviem, neviem... fakt len drieme? :D
ebe pred 9 rokmi
V číne by mal aj olejový kúpeľ :D
appendix pred 9 rokmi
Ten pes to mal v záväti, že po smrti chce riadnu veselicu.
robo4123 pred 9 rokmi
Ja si myslím že ten si zdriemol už na večnú chvíľku :)
albhert pred 9 rokmi
žuje ten pesa?
galileo26 pred 9 rokmi
salámista jak sa patrí :D :D
golem666 pred 9 rokmi
Rasa Orech MFP. ( máfpičista)
kurt333 pred 9 rokmi
neni to pohreb? :D
bearfear pred 9 rokmi
kúpim takého psa
ganjaman613 pred 9 rokmi
o takej party sa hovori , že tam zdochol pes :D
pava1 pred 9 rokmi
užíval si masáž vibrácií z podlahy :)
peter88 pred 9 rokmi
tak to je uz iny kar. :)
gothiquenoir pred 9 rokmi
normálny pohreb...
kuzelka pred 9 rokmi
Podľa mňa to bol pohreb
rpg7 pred 9 rokmi
Toto sa nedá pozrieť iba raz :D
dixa123 pred 9 rokmi
môj život v 16 sekundovom videu..:/
sadomaso pred 9 rokmi
Vyzerá jak v číne pred obedom