Takto vyzerá bežný vlak v Indii vo väčších mestách..

Vlak, ktorý ide do neznámaAutor: srdce7 053 videní

Vlak, ktorý volali "vodná strela" (India)Autor: predstojnica32 824 videní

Ukončite prosím nástup! (India)Autor: monssi34 964 videní

Nie je koľaj ako koľajAutor: firefox15 886 videní

Ti takú šmakuládu namiešam, že z tebaAutor: buchnad15 802 videní

Tsunami vlakAutor: tigrica39 403 videní

Vlak v Indii zrazil niěkolkotonového slonaAutor: almano121 700 videní

Bolo ich treba trošku schladiťAutor: mymo24 132 videní

Vojenská prehliadka v IndiiAutor: klobucnik1 564 videní

Radžeš sa chcel odfotiť s vlakom, takmerAutor: plyncezna6 510 videní

Cestovanie na streche vlaku (India)Autor: corcor7 853 videní

Päť hviezdičiek v GTA INDIAAutor: birmikles14 348 videní

Beh cez prekážky - nepríjemne zranenieAutor: pepanier340 videní
martingzd pred 4 rokmi a 5 m
nech si takto posadaju na rýchlovlaky v japonsku :D :D ... to by bola podívaná
bellinda pred 5 rokmi a 5 m
Neviem čo vlastne ste čakali od cigánov ten čo sedi na klaksóne má z toho najväčší zážitok
milanomax pred 5 rokmi a 11 m
Chtěl bych vidět toho frajera co sedí u toho klaksonu...
boubeles pred 6 rokmi a 3 m
a takymto mame otvorit naruc a zivit ich tu.. fujj a za 20 rokov sme tam kde su oni teraz. cize v prdelx
medove pred 6 rokmi a 3 m
tam by sa hodila jedna corona nech to tam preriedi...
martinlv1 pred 6 rokmi a 3 m
Nech sa páči, tam presne patria aj svk Indovia, ktorí stade prišli.
27paso27 pred 6 rokmi a 3 m
Tam asi este nemaju ten korona virus co? :D
corcor pred 6 rokmi a 3 m
Beautiful places to see???? tak toto mi ozaj nepride ako krasne neico co by som chcel ozaj rad vidiet.... :D
clifford pred 6 rokmi a 3 m
Takto vyzerajú vlaky zadarmo :D
mudrlant987 pred 6 rokmi a 3 m
A vzadu vyvolávač hadov :D
imotheph pred 6 rokmi a 3 m
by ma zaujimalo ci rusnovodic ma perskop. kameru nepredpokladam :D