Silné dažde v Indii premenili niektoré časti miest na Benátky. Najviac si to užili ľudia na železničnej stanici v Bombaji. V Kanade majú podobný vlak, ktorý sa volá "snežná strela": http://moje.video/AOq

Pozor ! ..ide vlak (India)Autor: monsio9 352 videní

Cestovanie vlakom v Bombaji počas dopravnejAutor: eennee13 055 videní

Hrdinský výhybkár zachránil dieťa predAutor: scaramanga25 306 videní

Vlak v Indii zrazil niěkolkotonového slonaAutor: almano121 702 videní

Muži blokovali dvere vlaku, cestujúci naAutor: paruman16 042 videní

18-ročný chlapec neprežil zrážku s vlakom,Autor: mondragora16 026 videní

Ukončite prosím nástup! (India)Autor: monssi34 965 videní

Vojenská prehliadka v IndiiAutor: klobucnik1 565 videní

Radžeš sa chcel odfotiť s vlakom, takmerAutor: plyncezna6 520 videní

Tortu sme dali vyrobiť tomu najlepšiemuAutor: esterina13 421 videní

Cestovanie na streche vlaku (India)Autor: corcor7 853 videní

Beh cez prekážky - nepríjemne zranenieAutor: pepanier340 videní

Vlak, ktorý ide do neznámaAutor: srdce7 053 videní
fajkspirit pred 8 rokmi a 9 m
Takéto praktiky by som zaviedol aj na Slovensku. Každý degeš(cigán) by sa povinne mal pred vstupom do Vlaku,MHD osprchovať aby cestujúci neodpadávali od smradu.
fajkspirit pred 8 rokmi a 9 m
Aspon zopár degešov nebude tak smrdieť :D
ebe pred 8 rokmi a 9 m
Bangladéš, sračky lítaj 4 patra :D
modiano pred 8 rokmi a 9 m
rano namydlit a pod ho na stanicu oplachnut :D
korke pred 8 rokmi a 9 m
konecne sa aspon par ciganov umylo
michalmacqou pred 8 rokmi a 9 m
>>>>>>>>>>>>>>>> Aqua planing level Inda
bazmek353 pred 8 rokmi a 9 m
aspon sa umyli romaci :D
jurosss pred 8 rokmi a 9 m
aquaoplaning nič ? prisposobiť jazdu povahe vozovky ? :D
zasranereklamy pred 8 rokmi a 9 m
a tu je snežná strela http://www.mojevideo.sk/video/228c6/vlak_ktory_volaju_snezna_strela_(kanada).html
fajnchalanisko pred 8 rokmi a 9 m
aspoň umylo kolajnice po predošlých obetiach... keby tá voda ostriekala našinca, tak do troch dní umre na žltačku, úplavicu, týfus a iné nám už bežne nedostupné choroby ;)
rolandjx8p pred 8 rokmi a 9 m
Darmo, v Indii sa s kalamitami neserú :D
thecore pred 8 rokmi a 9 m
Oni sú radi že sa aspoň umyjú zadarmo.
sosoo7 pred 8 rokmi a 9 m
kurwa dobry kapitan ten rusnovodic :D
hullo1 pred 8 rokmi a 9 m
najlepšie umytý podvozok za celý život vlaku :-)
brattvojejsestry pred 8 rokmi a 9 m
To je ako v tým amerických lunaparkoch :D
majocb15 pred 8 rokmi a 9 m
tak umyvaju podvozok od sraciek a chcaniek z hajzlikov
sacok pred 8 rokmi a 9 m
prvú otázku ktorú som si položil bola že prečo tam ti ludia stoja :D
destroyer211 pred 8 rokmi a 9 m
na slovensku by kvoli tej vode najprv meškal 15 hodín a potom by jeho príjazd úplne zrušili s tým, že by sa vyhovorili na vodnú kalamitu, alebo na technické problémy ktoré pravdaže vznikli mimo územia našej republiky :D
rici7711 pred 8 rokmi a 9 m
aspon fajne vymylo tych patkanov ...
johnyaxe pred 8 rokmi a 9 m
Pred 20timi rokmi sa mi snívalo o vlaku čo išiel po vode... počkať?! To nebol len sen? :D