Zábery skrytej kamery v bitúnku vo Všeticiach oživili kampaň za zavedenie kamerových systémov v bitúnkoch. V bitúnkoch totiž pravidelne dochádza k mnohým porušeniam zákona o veterinárnej starostlivosti. Aktivisti tomu chcú takýmto spôsobom zabrániť. Pod petíciu sa podpísalo už vyše 22 500 ľudí.

Týranie zvieratAutor: punk14229 767 videní

Týranie farmárskych zvieratAutor: almano112 603 videní

Skrytá kamera v solarkuAutor: romales332 672 videní

Skrytá kamera - plážAutor: noone431 931 videní

Majú čo chceli... (STOP cirkusom)Autor: ercek8 666 videní

Ochranári získali ďalšie dôkazy týraniaAutor: hayduke723 videní

Neprisposobiví občania? Týranie zvierat?Autor: sho1 534 videní

Brutálne zaobchádzanie so zvieratamiAutor: prototype1513 444 videní

Skrytá kamera s balónmiAutor: zdenkoha80 934 videní

Skrytá kamera - PlážAutor: tawaress292 053 videní

Na bitúnku v Rakúsku!Autor: navody76 839 videní

Skrytá KameraAutor: operator59 548 videní

Skrytá kamera 2Autor: marlborka20211 728 videní
mercenary pred 6 rokmi a 7 m
To je predsa jasné že tam robia také špiny, normálny človek tam pracovať nepôjde. Je to ako s kňazmi, povolanie ako stvorené pre pedofilov.
corcor pred 6 rokmi a 7 m
takto je to vsade, po celom svete...a kto si mysli ze nie tak je jemne naivny z mojho pohladu..