POZOR: Video nie je vhodné pre slabšie povahy! Ošípané sú nahnané do komory, kde sú omráčené CO2 a následne usmrtené. Takáto je cena bravčového plátku na vašom tanieri.

Skrytá kamera v bitúnku vo VšeticiachAutor: hayduke3 219 videní

Stromčekári 2024Autor: yoshi11 520 videní

Freeboarding v RakúskuAutor: benyxxxx3 660 videní

Pekelná lekcia v RakúskuAutor: bbkraj1 026 videní

Leto na horách v Dolnom RakúskuAutor: pseudonka6 193 videní

Na vietnamských bitúnkoch zabíjali teľatáAutor: henrich1865 187 videní

2x spôsobila búračku na jednom miesteAutor: smndsio26 445 videní

Debil na diaľnici A1 (Rakúsko)Autor: naceste53 712 videní

Ako reagujú vodiči hasičom v Česku a ako vAutor: henrich1863 827 videní

South Park a exkurzia na bitúnkuAutor: hayduke15 571 videní

Reakcia islandského komentátora po výhernomAutor: l3bron71 533 videní

Prezentacia osipanych na vystaveAutor: stefanolen3 950 videní

Medvedia roklina, rakúskoAutor: prdochovec3 756 videní
kingdingeling pred 9 rokmi a 7 m
Prečo ich bijú veslom ? :D ale rezník je aj tak fajnový nič nieje lepšie ako dobrý chutný bravčový rezník na masti...mňam....
kmin111 pred 10 rokmi
vhodne video pre vegetarianov :D :D
jarulo pred 10 rokmi
až sa mi slinky zbiehajú na taký fajnovučký bôčik :) :P
misko711 pred 10 rokmi
budte radi že taku prácu nemusíte robiť vy.
telefonbudka pred 10 rokmi
ako čo už lepšie to asi nikto nevymyslí je to lúto ale papat treba a ked sa doma zabíjalo aj všetky nohy si zlomila a piati sme n nej sedeli
life pred 10 rokmi
mňamka:D
victom pred 10 rokmi
hlavne že EU diktatura nechce viediť domace zabíjačky, a toto je OK?
joel007 pred 10 rokmi
na svete sa pacha vela svinstva ale na ludoch a nikto to neriesi...tak nam doprajte aspon kus svinskeho masa :D a bez predsudkov...ako inac by sa to maso malo spracovat..ked svet je premnozeny a dopyt je velky...jedine takto vo velkom v masokombinatoch
samuel330 pred 10 rokmi
hm, takže takto vznikajú vegáni a podobní ľudia. stačí pozrieť pár takýchto videí a je to. no čo už. mäso aj tak milujem :)
slukhard57 pred 10 rokmi
A čo ste čakali ? podobné veci sa dejú aj s kravami a sliepkami po celom svete, je nás tu viac ako 7 miliard a ľudia potrebujú jesť, a je toho stále viac a viac. By ma zaujímalo či taký vegán by zomrel od hladu dobrovoľne keby že mal pred sebou len samé mäso.
martyn900 pred 10 rokmi
Svinka je moje oblubene zviera,ani som to nemal pozerat, taketo bitunky by mali pozavierat, nemam slov....
patheetic pred 10 rokmi
pri tolkom pocte zvierat nie je mozne pristupovat tak ako napr. na domacej zabijacke. ak by mali pristupovat ku kazdej svini zvlast, tie svine by sa mali lepsie ako mi v nemocnici :D a vegetariani by sa mali nad sebou zamysliet, vegani by sa mali liecit!!!
zoffob pred 10 rokmi
Dajte si presne 1:53, uplny vyraz strachu.
profitlucent pred 10 rokmi
vsetko robi hudba..dajte si tam metal ahned je to video o niecom inom...
oblok pred 10 rokmi
jem bravčove mäsko ale toto mi neprišlo spravne.. načo ich tak trapiť ked existuje rychlejši proces..
zyzy pred 10 rokmi
maso je mnam, ale toto mi pride neuctive ku prasiatkam... ked uz toto robia, naco to kurva natacaju ? nech si to nechaju pre seba...
pedroelnegro pred 10 rokmi
stretol som cocota co tam robil a povedal mi. zabavame sa tak ze im v tej ulicke ako tam stoja rad radom odrezeme usi a ideme na obed. toto si zapamatam na cely zivot, aky dokazu byt ludia bezcitni.
spiritual pred 10 rokmi
A ubližovanie rastlinám vás nehnevá ? kks je to v záujme ziskov, čudujete sa ? tvrdiť že ste iní je porkytecké
gideon pred 10 rokmi
A inak mariska je zakazana a toto je povolene kde sme ? :O
gideon pred 10 rokmi
Ako vobec mozu chodit do roboty takyto ludia a ako mozu s cistym svedomim spavat ked denne zabiju stovky prasiat a inych zvierat ...