Milovníčka adrenalínu mala smolu, keď sa jej tak zatočil padák, že v podstate padala voľným pádom. Trocha to stlmilo pád, ale bolieť to muselo.

Basejump nevyšiel, zlomil si nohuAutor: daturametel16 561 videní

Problém s padákomAutor: lajkit21 897 videní

Na lane zažil viac adrenalínu, ako pri zoskoku!Autor: malosato60 880 videní

Počas zoskoku sa druhýkrát narodilAutor: hitacu15 845 videní

„Okrídlený“ muž si vychutnal zoskokAutor: kobrick11 101 videní

Posledný zoskokAutor: bastardxxx1 146 videní

Zamotaný padák + kolízia počas zoskokuAutor: therock16 408 videní

EXTREME - padákAutor: vikkingg9 664 videní

Mladíkovi sa neotvoril padák pri zoskoku zoAutor: almano133 584 videní

Chytil nepriaznivý vietorAutor: bazmegistan21 355 videní

Nehoda pri zoskokuAutor: miro714 526 videní

Obyčajný skok padákom ho nenapĺňaAutor: bosstonmarsden3 224 videní

Nepozornosť pri zoskokuAutor: miro713 548 videní
pavuk36 pred 6 rokmi a 12 m
to k tomu bohu žiaľ patrí .
aha22 pred 7 rokmi
?
galileo260 pred 7 rokmi
radšej budem sedieť za pc a počítať si kŕčové žily ako toto zažiť...
troopper pred 7 rokmi
keby mala dáždnik a otvorila ho tak by pristála pekne ako do vatičky, v rozprávkach to funguje
vegalogic pred 7 rokmi
Nebolelo to.
fokken pred 7 rokmi
jauvajs
kratoss pred 7 rokmi
Milovnička adrenalinu už bude viac milovat svoj život
tarzanzroduopic pred 7 rokmi
Nemala ho kupovať na Aliexpresse... :)
lookatmenow pred 7 rokmi
Veľavravný popis :D
mojnazor pred 7 rokmi
najhorsie na tom je to ze takato udalost jej zavislost len zhorsi...dostala totiz taku davku ze nabuduce jej klasicky zoskok pride ako nuda :D
sepho pred 7 rokmi
Toci sa tam jak madar v kukurici 🤦
misssssko pred 7 rokmi
hadam adrenalinu uz ma dost do konca zivota a zacne si vazit pevnu zem pod jej pindu.
telefonbudka pred 7 rokmi
každopádne jej anjel strážny mal teda roboty
morello pred 7 rokmi
a to moža?
iluminator pred 7 rokmi
snazila sa odrezat hlavny a zamotal sa jej aj zalozny ci nie?
veny232 pred 7 rokmi
Tak hádám,že adrenalinu si užila poměrně dost :D Divím se že nemají ty záložáky větší. Při dnešní ceně kvalitního hedvábí , se musí na kevlarových šnůrkách vejít do krabičky na svačinu plachta jako hrom.
clovek113 pred 7 rokmi
0.20 asi urobila nejakú hujovinu či čo..
sp33dy pred 7 rokmi
mala si odrezat jednu nohu...
iluminator pred 7 rokmi
prezila?
clovek113 pred 7 rokmi
seknd bir-dej tu-júú