Chlapík vo videu zažil, čo je to "chytiť nepriaznivý vietor". Hádam ho v nemocnici poskladali.

Po zoskoku sa jej stočil padák (Taliansko)Autor: buntajtatar20 689 videní

Každý by naložil do gatíAutor: marekhumaj2 243 videní

Nehoda paraglaidistuAutor: kapitankrumpla2 198 videní

EXTREME - padákAutor: vikkingg9 664 videní

Pád povrazolezcaAutor: leviathan8 991 videní

Tak toto už je adrenalínAutor: koginsvk12 990 videní

Mozgoví atléti a padák (nápad týždňa)Autor: l3bron28 590 videní

9 z 10 lekárov odporúča otvoriť padák predAutor: predstojnica30 461 videní

To lano si prehodím a zaviažem toAutor: fratlik80 336 videní

Ty mi tu lietať nebudeš!Autor: kedzbe4 503 videní

Obyčajný skok padákom ho nenapĺňaAutor: bosstonmarsden3 224 videní

Silný nárazový vietor knokautoval žeriavAutor: schokovokokoko15 320 videní

Skalná hojdačkaAutor: tigrica18 755 videní
rasogallo pred 8 rokmi
toto nemá s vetrom nič spoločné, mal prebrzdenú pravú stranu krídla, keď sa pozriete na odtokovú časť teda zadnú, môžete vidieť na pravej strane deformáciu, preto zatáčal, mohli tam byť zamotané šnúry alebo aj nejaká odtrhnutá, každopádne takéto nehody sú väčšinou smrťáky.
boardo pred 8 rokmi
nevie niekto či to prežil?
havran99 pred 8 rokmi
asi mu v lodi az neskor zapipal terminal ze platba za let nepresla
brattvojejsestry pred 8 rokmi
Skočil ďalej ako ten kubánec, či nie?
batman159 pred 8 rokmi
a ak by chytil priaznivý vietor tak ho to mrdne do vody :D
wisdom pred 8 rokmi
uprimne - ak toto prezil nahodou tak moze dakovat vsetkym svatym ale skor sa obvam, ze je na mieste zapriat uprimnu sustrast... :( a nebolo to o ziadnom vetre ale o zabrzdenej pravej strane padaku - tu deformaciu je tam jasne vidiet... smutne...
nepriatelstatu77 pred 8 rokmi
a potom ho ešte utopil ten na tom člne.
mephistopheles pred 8 rokmi
ostalo mu zachytené kormidlo a preto tak zatočil, to nebolo o vetre si myslím...
ganzes pred 8 rokmi
Toto je Jurov pokus o to byt normalnym clovekom a nie spinavym incestakom.
skajo2000 pred 8 rokmi
....pekný skok do diaľky !!!
chrobug pred 8 rokmi
Vietor treba zakázať.