Prebiehajúcu omšu prerušil motorkár, ktorý bol hlučný a začal rozbíjať predmety. Veriaci sa nahnevali a dali mu to vyžrať. Motorkár prežil.

Zlodej pred miestnymi vyliezol na stĺp, tí hoAutor: nadrbelka50 734 videní

Zlodej koněAutor: eennee736 videní

Muž chcel ukradnúť z nákladného autaAutor: heroldgec21 314 videní

Prichytený zlodej bicyklov dostal poriadnuAutor: lenin16 361 videní

Ignorovali sochu až pokým...Autor: srdce29 366 videní

Narušiteľ so saxofónom - natáčanieAutor: booomproduction12 978 videní

Zlodej dostal nakladačku od ženy bez nohavičiekAutor: totalik4 899 videní

Skupinka mladých ľudí prichytila zlodeja voAutor: kalatrava17 318 videní

Opil ich suchým rožkom (Brazília)Autor: majklnajt25 656 videní

Všivavec ukradol peniaze, myslel si, že hoAutor: kalatrava13 135 videní

Zlodeja prichytili v obchode, chcel uniknúť cezAutor: zlobor17 974 videní

Ďalší zlodej išiel do predčasnéhoAutor: daturametel45 003 videní

Ten pocit, keď vidíš, že zlodej odletelAutor: conan38 223 videní
wulfi pred 4 rokmi a 9 m
Brazilská férovka
chujanpomaranc pred 4 rokmi a 9 m
typicky krestania
matusdubina pred 7 rokmi
DEUS VULT
teza pred 7 rokmi
policajtom povedia, že ho stretol trest boží
6pack pred 7 rokmi
keď sa berie právo do vlastných rúk :D
jorky75 pred 7 rokmi
Pokoj a bratská láska v praxi.
leonsteiner pred 7 rokmi
Slayer - Repentless
stanley165 pred 7 rokmi
jak len dvihli tu prilbu na konci ako trofej :D
oceanek pred 7 rokmi
Kto do teba kameňom
veny232 pred 7 rokmi
Nikdy si nezačínej s fanatiky :D
anonym3 pred 7 rokmi
Motor KÁR a kresťanská láska.:D:D
robertopatovsky pred 7 rokmi
tomuto ja hovorim "svata omsa"
mathias89 pred 7 rokmi
úryvok z jedného vtipu ma napadol: Strýko, prečo ste nazasiahol? reku už nebula stolička :D
magianami pred 7 rokmi
preco mu boh nepomohol?
riposvk pred 7 rokmi
keby sa aspon takto nakopili pri teroristovi co ma v ruke akcko.. myslim ze by nevystrelil toho vela... ale to radsej kazdy uteka :D
parfi pred 7 rokmi
takí klasickí kresťania :D
kikagazi pred 7 rokmi
kresťania rozdávajú lásku...ale určite si zaslúžil veľa lásky ...
nalimko212 pred 7 rokmi
tak ale teraz si zoberte po všetkých tých strelbách v kostoloch, mešitách a pod... a ešte k tomu Brazília... čo sa môže v tej chvíli zrodiť v hlave...vstúpi v prilbe a správanie tiež nebolo štandardné... myslím, že prirodzená reakcia...
ysidd pred 7 rokmi
Krestania... :D stacilo ho vyhodit pred kostol a bolo by po probleme :D
larkin pred 7 rokmi
ano ano...v mene viery... a kde je to nastavenie druhého líca ???