Aký veľký je rozdiel medzi obyčajnou sochou a sochou, pod ktorou je nádoba na peniaze? Okoloidúci uverili svojej predstave o živej soche.

Čínsky pouličný umelec vám spraví sošku naAutor: uschiglas28 735 videní

Živá sochaAutor: benyxxxxx35 055 videní

S kovbojom sa nezahrávajAutor: lajkit47 173 videní

Plážový umelecAutor: magnum101024 846 videní

Ľadový veľhadAutor: zork17 107 videní

Transformer z uliceAutor: avokado34 702 videní

Pouličný umelec s rýchlymi prstamiAutor: oldie99 619 videní

Kto ho teraz odblokuje? (pouličný umelec)Autor: bazmegistan28 660 videní

Ako rozhodiť „živú“ sochu?Autor: zlobor19 646 videní

Pouličný umelec s obručouAutor: lilinka6967 408 videní

Pouličný umelec - Hra na klavíriAutor: zvaracka13 377 videní

Pouličný umelec kreslil krásne dievčaAutor: johnatan7 474 videní

Pouličný ruský umelec a jeho šikovnéAutor: kosicka19 840 videní
sisus pred 13 rokmi
no určite by som tam niečo hodila, to iste !
singermato pred 13 rokmi
tsehe :D
markopd pred 13 rokmi
No radšej by som dal peniaze človeku, ktorý predvádza niaký talent ako niekomu, kto len stojí a predvádza ako dlho to zvládne a akú má trpezlivosť. (Nevravím že státie tiež neni náročné) Ale to je len vec názoru :)
m1shell pred 13 rokmi
kaslem na to...asi budem socha :D
tabletka pred 13 rokmi
Ach ten dav....:D. Moja mamina raz zakričala v autobuse ,,šofér odpadol,, lebo sa jej niečo zazdalo...to bolo prizerajúcich a....kričiacich.
miso1099 pred 13 rokmi
tlsty, lemon lemon lemon
zuana pred 13 rokmi
živá socha sa po vhodení mince pohne...
jozeficek pred 13 rokmi
no pekne by som sa nechal oklamať...:D
streamliner pred 13 rokmi
boha tam ti ludia chodia vobec do prace ?
jonny pred 13 rokmi
taky kam by davali penize soše ktera na to nema nadobu :D
mat22334455 pred 13 rokmi
ale ta socha zarobi viacej ako ja :D
misos3 pred 13 rokmi
toto musim skusit :D
br23 pred 13 rokmi
offfffcééééééééé :D :D :D
ironyoflife pred 13 rokmi
najprv som myslela, že tí ľudia to budú čorkovať :D hej viem typické zmýšlanie slováka :D
....ale až po prečítaní popisu som zitla o čo išlo :D
84r0n pred 13 rokmi
to je business :D :D
xpeeter pred 13 rokmi
je to fake
habibi pred 13 rokmi
..ja by som si dopisala..len bankovky..:D
sp33dy pred 13 rokmi
a ide sa zarabat !
justtime pred 13 rokmi
Je to fake naco tam hadzu tie peniaze ?
seedorf pred 13 rokmi
Keby tak postavili Fica, tak by chytil hnedú farbu....( (hovno) )