Pán vodič sa pomáhal a obehol kolónu, ktorá schádzala z diaľnice. Tam ho však čakalo prekvapenie, alebo karma ako sa hovorí.

Vošiel im do náručia (Poľsko)Autor: arilus36 567 videní

Karma je aj v Poľsku zdarmaAutor: paruman54 381 videní

Rovno do jamy levovej (Martin)Autor: corcor49 872 videní

Zlodeja telefónov zastihla instantná KARMA,Autor: kalimero15 436 videní

Poľská polícia vs. AudiAutor: brekeke114 327 videní

Zločin a trest (Rusko)Autor: paruman5 654 videní

Spravodlivosť v priamom prenose (USA)Autor: kardiostimulator33 347 videní

Škodoradosť jedného truckeraAutor: bosstonmarsden134 388 videní

Latino tanečnice malého krpca vybavili raz dva!Autor: uhorkac21 637 videní

Odbočil na červenú (karma)Autor: fratlik35 829 videní

Instantná karma hlupáka na BMW (USA)Autor: arectorpili63 486 videní

Soboľ sibírsky sa hrá na bumerangAutor: urfik16 583 videní

Cestná pomsta sa mu vypomstila (KARMA)Autor: godzilla11 558 videní
fokken pred 7 rokmi
to je toho, stalo se mi že jsem tak odbočil protože jsem neznal cestu a vracet se za 20 km na dálnici fakt nechceš...
zdroj pred 7 rokmi
lepšie ako keby zastavil, a nacúval na koniec fronty
clovek113 pred 7 rokmi
možno sa neskoro spamätal a zaradil do medzery pred kamión, strašný prečin
ebe pred 7 rokmi
Potešilo :)
lookatmenow pred 7 rokmi
To keby stoja pri Avione ako je nájazd na diaľnicu smer Prístavný most tak by nestíhali zastavovať :D
ayettista pred 7 rokmi
Uź dlho poużívajú km a km/h na dopravných značkách v USA?
rdprdprdp pred 7 rokmi
nech prídu tí policajti aj do Bratislavy...fakt si zarobia...
354687 pred 7 rokmi
(Kanada) a nie (USA) (pako) :D
peter88 pred 7 rokmi
myslel som ze u truck riders niesu buzny..
foka pred 7 rokmi
Z videa sa moc neda posudit ci obiehal ci len sa nestihol zaradit
wampirus pred 7 rokmi
takto by mali stáť na hlavnej ceste v novákoch a v prievidzi. veľa vodičov nepozná označenie dialnice, alebo rýchlostnej cesty. vidia len dvojprúdovku a automaticky tam idú 120-130 km/h. toľko pokút by bolo, že ajajáááj.... zas na druhej strane, je tento úsek v dobrom stave a podľa mňa by kľudne mohli z toho spraviť rýchlostú cestu a povoliť tam vyššiu rýchlosť.
macky52 pred 7 rokmi
sa pomáhal?
radomirmt pred 7 rokmi
karma je zdarma