Zdá sa, že čašník v pivárni nemal svoj deň a porozlieval čo sa dalo. Hudba: Reel Big Fish - Beer

Čašník skoro-level BOSSAutor: tegernako39612 670 videní

Pane, už vám nesiem vaše pivečko!Autor: godzilla18 180 videní

Pili virtuálne reálne pivoAutor: godzilla95 807 videní

A kvôli čomu si sa tadiaľto trepal s týmiAutor: esterina11 775 videní

Otvárač pívAutor: nightlander40 141 videní

Čašníkove kulehyAutor: buchnad20 787 videní

Kam na pivo v GalanteAutor: makkyboy6 890 videní

Posledný úder už nezvládol, alkohol mu udrelAutor: tegernako39612 815 videní

Hej čašník, počul si už o tej opitej koze?Autor: stonebull14 470 videní

Tento mexický čašník z La Parrilla CancunAutor: godzilla5 321 videní

5 naj pívAutor: tigrica25 694 videní

Číňanka, ktorá pije ako dúha!Autor: brekeke48 082 videní

Hospoda 1 serial,komedia,zabavaAutor: policechase35 666 videní
monstergangster pred 7 rokmi
urad prace takychto ludi velmi odporuca
jorky75 pred 7 rokmi
Ale aspoň nebol ako spomalený film :-)
maaxoo pred 7 rokmi
jak keď si tri dni nepichnem, tak mám erotické ruky...poebem všetko do čoho sa chytím
7fero7 pred 7 rokmi
Prvý a zároveň posledný deň v práci :D
mibosk98 pred 7 rokmi
Odbor sociálna práca na brigáde .. 00:23 jak začal tlieskať na parádu :D
valabuk pred 7 rokmi
Hudba mohla byť táto: https://www.youtube.com/watch?v=gH476CxJxfg
sonic666 pred 7 rokmi
To ze je casnik sikovny o tom nie je pochyb, ale tie pohare na pivo by tiez mohli mat trochu rozumnejsi tvar aby mali nizsie tazisko.
prokolt pred 7 rokmi
urcite mali v bare pohare s krivym dnom :D
horsa pred 7 rokmi
čašník ma len jednu hrdosť ;) mal to tam obratit hore nohami a odist
erosen pred 7 rokmi
Toto je presný opak MiikiiIIIiiho! :D
tutmak pred 7 rokmi
plytke pivo :D
zuho pred 7 rokmi
Mikiiiii
drachir14 pred 7 rokmi
Raz takto vedľa mňa pristál horiaci drink čo sme si objednali :D aspoň že sa nikto nepopálil
antony515 pred 7 rokmi
Veď sa ani nečudujem keď drží to plato ako chuj :D
kypko pred 7 rokmi
No radsej Mikiho... :D
ku8ec pred 7 rokmi
...vravel som vám aby ste z rána nepili... ale vy nie, vy jak takí debili :D
aktyx7 pred 7 rokmi
jak keby seba som videl :D
qvv pred 7 rokmi
Ja mavam často eroticke ruky...čo chytim do je bem...
pardon pred 7 rokmi
typek vzadu pri stole aky skodoradostny smiech :D :D
wisdom pred 7 rokmi
to velmi dobre poznam :D ked sa dari, tak sa dari :D