Záhradník vie využiť aj ženu, ktorá nosí topánky s vysokým podpätkom. V období sadenia dokážu dokonca ušetriť aj čas.

Sadenie zemiakovAutor: lubocko25 012 videní

Sadenie zemiakov do senaAutor: kroasant26 837 videní

Načo si si to obula?Autor: lilinka6950 934 videní

Do prerábky záhrady investovali 40.000 libierAutor: loktibrada5 638 videní

Prsnatá čaká peacujeAutor: tegernako3965 228 videní

Je už čas, aby som dačo do tých vyvýšenýchAutor: tchoroid15 974 videní

Źenám motorky do rúk nepatriaAutor: bambin009 394 videní

Myslím že nefunguje...či?Autor: mato19933 236 videní

Tradičná výroba plášťov z ovčej vlnyAutor: hlavotis14 239 videní

Dospelí na detské ihriská nepatriaAutor: tchoroid25 389 videní

Ako získať loptu zo susedovej záhrady?Autor: mladyjunak33 388 videní

Historické záhrady v talianskom meste BomarzoAutor: vabene4 189 videní

Sadenie ananásov v severnom QueenslandeAutor: zork13 791 videní
wampirus pred 7 rokmi a 1 m
ešte si aj zacvičí :) chytrá to žena ;)
riposvk pred 7 rokmi a 1 m
praktické využitie inak zbytočnosti :D
fokken pred 7 rokmi a 1 m
naše ženské nechápou na co ty podpatky jsou :D
gothiquenoir pred 7 rokmi a 1 m
Za 50 eur ti spravím hocičo! Hej? Ta obúvaj štekľe, šidaj do motora, idzeme sadzic fazuľu !!!
luciferosobne pred 7 rokmi a 1 m
Poslat tam piatkove slapky a maju vysadene pole do 2 hodin :D
aikon pred 7 rokmi a 1 m
Ti azijci mají i ten smysl pro humor někde jinde..
radomirmt pred 7 rokmi a 1 m
dobrý nápad