Majitelia investovali do záhrady 40 000 libier. Pozrite, ako sa priestor zmenil a či sa investícia vyplatila.

Anglické záhradyAutor: vabene8 543 videní

Francúzske záhrady EyrignacAutor: vabene9 523 videní

Historické záhrady v talianskom meste BomarzoAutor: vabene4 189 videní

Dám ti 40 libier ak zješ to konské hovno!Autor: pseudoturneri4 922 videní

Vypratávanie opustenej záhrady v centre DublinuAutor: melampyrum3 217 videní

Fascinujúci svet rastlín - záhrady v KewAutor: dokumentaris5 850 videní

Premena - Misa ovocia a zeleninyAutor: spikespiegel18 444 videní

Projekt záhrady - by AltexAutor: thrabovsk1 462 videní

PremenaAutor: kryton7120 010 videní

Čo znamená schválenie 40 000 000 000 USD preAutor: internetomsvetom1 926 videní

40.000 fanusikov na treninguAutor: pindrik2 109 videní

Najťažšia dyňa na sveteAutor: jasa4 889 videní

Hop a sú preč!Autor: lajkit15 094 videní
psych0pat pred 3 týždňami
Čo nemá obyvačku? Otras, betónová záhrada.
merfi988 pred 3 týždňami
5 a pol s materialom
djnigelc pred 3 týždňami
vidim tak max 10k a trochu poceni a naky puchejre... ale nikdy 40k
tonda249 pred 3 týždňami
take pekne tehly a on to da do betonu
marek002 pred 3 týždňami
A ja že stávajú bunker
zurivec33 pred 3 týždňami
Ako nechcem urážať SK stavbárov ale u nás by za toto zobrali aj 60 tis, a aj tak by to dodrbaly na GB super .
diceros pred 3 týždňami
Len taký detail, ale je dôvod, prečo sa drvený tehlový materiál neodporúča ani na zásyp pod platňu domu alebo pod hocijaké iné betónové vrstvy, tehla sa totiž časom vplyvom vlhkosti rozpadne.
pedrovie pred 3 týždňami
a kde je tá záhrada? veď to samý betón.
janciii pred 3 týždňami
ja by som si radsej stromceky a kriky nasadil z ktorych budem mat aj nejaky uzitok ... cast pozemku by som nechal vyssiu travu, nech sa ma kde hmyz schovat,... ved som vonku tak nech mam okolo seba prirodu ... ak chcem sterilne, pekne upratane prostredie tak zaleziem dnu ...
klampotik pred 3 týždňami
Zbytočne veľa betónu a otrasný vkus, antracit je rakovina záhrady...
zlykkodzobrazku pred 3 týždňami
Tú podlahu riadne prehrotili, už som myslel že tam dajú aj podlahové kúrenie :D
modrevajca pred 3 týždňami
Ja by som toľko nedal, ale okej, teraz je to celkom pekné, snáď to aj také vydrží.