Britská kráľovská stráž na hrade Windsor v Anglicku ma zjavne problémy pohotovo zareagovať na povel. Polovica vojakov, ktorí sa mali otočiť vpravo v bok, sa otočila na opačnú stranu.

Kráľovské stádo vysokej (Windsor)Autor: worldk12rs23 263 videní

Uťahoval si z kráľovskej stráže (Británia)Autor: bojovnik64 805 videní

Najmenší fanúšik kráľovskej stráže!Autor: vincentvega25 699 videní

Uhnite, darebáci! (Anglicko)Autor: loktibrada52 510 videní

Kráľovská strážAutor: angrytroll41 519 videní

Kráľovská stráž zahrala zvučku z Game ofAutor: cocacola36 742 videní

Prvý deň na návšteve LodýnaAutor: zork19 469 videní

Vypadni od môjho koňa, ty ježibaba!Autor: buchnad22 246 videní

Americký turista si podal čestnú strážAutor: v4v89 124 videní

Nezavadzaj a vypadni!Autor: schokovokokoko33 173 videní

Ako rozosmiať čestnú strážAutor: lenin72 822 videní

Hradná strážAutor: marlborka2026 894 videní

Nechytaj koňa kráľovskej stráže, ktoréhoAutor: lajkit14 358 videní
michalides321 pred 7 rokmi a 11 m
Az na to, ze sa mali otocit vlavo a on zahucal vpravo, kedze sa na nich dival opacne ;)
peetboy pred 7 rokmi a 11 m
Vyzera, ze mali v noci zurku. :D
skajo2000 pred 8 rokmi
Toto sa u nás učilo v ZVS na druhý deň v prijímači !!!
jajobigisback pred 8 rokmi
To tak, keď si slniečkári oblečú uniformu
deemon pred 8 rokmi
cirkusanti :D
tenjiny pred 8 rokmi
šmarja to je šaškárna :D
doctorx pred 8 rokmi
saskarna
vegalogic pred 8 rokmi
A preco maju tu retaz cez hubu? To je dost neprakticke, namli by ju mat pod bradou?
soichiro pred 8 rokmi
zrejme sú medzi nimi imigranti a ešte nie celkom rozumejú jazyku...
spasitel00 pred 8 rokmi
Drbnutá šaškarna a nie.len táto ale všade po svete. Zbytočne platení ľudia.
zuho pred 8 rokmi
co prve ma napadlo,pajaci.Jak na snurke
lukas2222 pred 8 rokmi
pipis videa nejak nesedi, sak sa otocili vlavo bok.
Ci je to myslene tak ze vsetci sa otocili zle?
muszi9 pred 8 rokmi
Kolonialistické mrtky :D
korke pred 8 rokmi
to v hube maju aby nemohli odhovarat pri rozkazoch ci co :D
antitroll1 pred 8 rokmi
Tomu hovorím demokracia. V armáde slúžia pravičiari aj ľavičiari.:D:D
dodoslovensko pred 8 rokmi
VU5958 / 7515
adam2112 pred 8 rokmi
poliaci v anglickej hradnej strazi? to je bordel :D
hudridudridu0 pred 8 rokmi
čo to tam majú na tej prilbe ? šnorchel ?
werwolf pred 8 rokmi
asi v noci chlastali....ale od čias kedy si anglická armáda podrobila takmer celý svet sa toho dosť zmenilo :D
ebe pred 8 rokmi
Nemali vojakov, tak použili ochotnícke divadlo :D