Starší pár si neuvedomil, že kráľovská čestná stráž sa nikomu nevyhýba. Trošku ich teda zobrali do parády.

Kráľovská stráž zahrala zvučku z Game ofAutor: cocacola36 742 videní

Prvý deň na návšteve LodýnaAutor: zork19 469 videní

Kráľovská strážAutor: angrytroll41 519 videní

Vypadni od môjho koňa, ty ježibaba!Autor: buchnad22 246 videní

Uťahoval si z kráľovskej stráže (Británia)Autor: bojovnik64 805 videní

Vpravo v bok! (hrad Windsor)Autor: kedzbe25 980 videní

Americký turista si podal čestnú strážAutor: v4v89 124 videní

Ako rozosmiať čestnú strážAutor: lenin72 822 videní

Čestná strážAutor: vpiatoksapije18 784 videní

Uletená nachytávka s čestnou strážouAutor: karolko62 376 videní

Hradná stráž 2Autor: tigrica41 391 videní

StrážAutor: tigrica42 142 videní

Nezavadzaj a vypadni!Autor: schokovokokoko33 173 videní
17miky pred 11 rokmi
starí dostal modrú smrť a červené jednotky ho odblokovali :D :D
chrasta24 pred 11 rokmi
zdá sa mi to alebo sa usmieval pri tom ak doňho narazil ? :D btw podobá sa mi na debila z Profesionálov :D
deiwoo pred 11 rokmi
WIIIIFIIIIII :D :D :D
st3oj pred 11 rokmi
Mohol zakričať aj skôr.
misiak912 pred 11 rokmi
Čo to kričal 0:10, white pride? :D :D :D
miro101010 pred 11 rokmi
normalne stormtroopers v cervenom
andrejmikulik pred 11 rokmi
ďalší živí dôkaz o tom, že vojaci sú vygumované a naprogramované hlavy a neberú ohľad na civilistov, neberú ohľad na ĽUDÍ. Legálni zaplatení vrahovia a ešte za to dostávajú pocty. Musia to mať ťažké, ak sa snažia robiť svoju prácu čo najlepšie, čo znamená počúvať rozkazy- zabiť ? nezabiť ?
ebe pred 11 rokmi
Aj tá jeho sliepka sa na nich pozerá a nič :D
dzouzef pred 11 rokmi
však oni nevidia cez tie čepky chlpate
misiak912 pred 11 rokmi
Prečo niekto nezahučal ako tu http://www.mojevideo.sk/video/18359/kralovska_straz.html ? :D
drtihlav pred 11 rokmi
Thug Life :D
makakstromovy pred 11 rokmi
:D :D ale ich sundali :D
vajcescu pred 11 rokmi
ale ved popod tu baranicu ich ani nevidel :D
strelec pred 11 rokmi
múúúv bič ged aut of vei :D
uniwerzal pred 11 rokmi
ci kks, nikdy by som nechcel byt ta straz, ved to su iba babky na ovladanie ... roboti ... som zvedavy ci by takto kracal aj keby mina pod nim bola .... idu ja bezduchí slepci
terredehermes pred 11 rokmi
chcel by som vidiet,ako by do mna narazila tá husenicka :D:D:D
reni pred 11 rokmi
prosim vas, co to zakrical ten z cestnej straze ?????
srn0cka pred 11 rokmi
boze ten co ho zramoval si musel v duchu iba opakovat ostan ostan ostan :D
dobrysmiech pred 11 rokmi
HIGH FIVE! :D
legionar12 pred 11 rokmi
Retardovaný jak stroje keby tam vbehlo do cesty 2 ročné decko tak ho tam zašliapne? Nie nadarmo sa hovorí zelené mozgy