Uhnite, darebáci! (Anglicko)

zobraziť viac ↓
loktibrada 52 510 videní

Starší pár si neuvedomil, že kráľovská čestná stráž sa nikomu nevyhýba. Trošku ich teda zobrali do parády.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 17.6.2015 12:29
  • Páči sa: 86% (72 hlasov)
  • Obľúbené: 26
  • Komentárov: 61
  • Dľžka: 0:31
  • Kategória: ľudia
  • Tagy: čestná stráž, kráľovská stráž, londýn, vojaci, zvalcovali, buckinghamský palác
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (61)
zobraziť viac ↓
  • 17miky pred 11 rokmi
    starí dostal modrú smrť a červené jednotky ho odblokovali :D :D

  • chrasta24 pred 11 rokmi
    zdá sa mi to alebo sa usmieval pri tom ak doňho narazil ? :D btw podobá sa mi na debila z Profesionálov :D

  • deiwoo pred 11 rokmi
    WIIIIFIIIIII :D :D :D

  • st3oj pred 11 rokmi
    Mohol zakričať aj skôr.

  • misiak912 pred 11 rokmi
    Čo to kričal 0:10, white pride? :D :D :D

  • miro101010 pred 11 rokmi
    normalne stormtroopers v cervenom

  • andrejmikulik pred 11 rokmi
    ďalší živí dôkaz o tom, že vojaci sú vygumované a naprogramované hlavy a neberú ohľad na civilistov, neberú ohľad na ĽUDÍ. Legálni zaplatení vrahovia a ešte za to dostávajú pocty. Musia to mať ťažké, ak sa snažia robiť svoju prácu čo najlepšie, čo znamená počúvať rozkazy- zabiť ? nezabiť ?

  • ebe pred 11 rokmi
    Aj tá jeho sliepka sa na nich pozerá a nič :D

  • dzouzef pred 11 rokmi
    však oni nevidia cez tie čepky chlpate

  • misiak912 pred 11 rokmi
    Prečo niekto nezahučal ako tu http://www.mojevideo.sk/video/18359/kralovska_straz.html ? :D

  • drtihlav pred 11 rokmi
    Thug Life :D

  • makakstromovy pred 11 rokmi
    :D :D ale ich sundali :D

  • vajcescu pred 11 rokmi
    ale ved popod tu baranicu ich ani nevidel :D

  • strelec pred 11 rokmi
    múúúv bič ged aut of vei :D

  • uniwerzal pred 11 rokmi
    ci kks, nikdy by som nechcel byt ta straz, ved to su iba babky na ovladanie ... roboti ... som zvedavy ci by takto kracal aj keby mina pod nim bola .... idu ja bezduchí slepci

  • terredehermes pred 11 rokmi
    chcel by som vidiet,ako by do mna narazila tá husenicka :D:D:D

  • reni pred 11 rokmi
    prosim vas, co to zakrical ten z cestnej straze ?????

  • srn0cka pred 11 rokmi
    boze ten co ho zramoval si musel v duchu iba opakovat ostan ostan ostan :D

  • dobrysmiech pred 11 rokmi
    HIGH FIVE! :D

  • legionar12 pred 11 rokmi
    Retardovaný jak stroje keby tam vbehlo do cesty 2 ročné decko tak ho tam zašliapne? Nie nadarmo sa hovorí zelené mozgy