Kosatka dravá patrí medzi všežravce a nepohrdne ani rajou. Potápač, ktorý video natočil vysvetlil, že kosatka sa takto len hrala so svojou potravou.

Kosatka hodila návnaduAutor: bazmegistan36 143 videní

Kosatka vs. trénerAutor: katka49 516 videní

Vraždiaca kosatkaAutor: tigrica32 785 videní

Raja a jaAutor: lucia08057 525 videní

Kajak a kosatkaAutor: buchnad46 672 videní

Kareta dala raji poza ucho, tá sa všakAutor: godzilla625 videní

Facka sem facka tamAutor: 12error8 238 videní

Zlomyseľná kosatka sa pohrala s plachetnicouAutor: zajacit20 378 videní

Zachráňte ma, ide po mne kosatka!Autor: dougquaid27 098 videní

Divoká kosatka imituje zvuk motoraAutor: peter6928 832 videní

Facka u holičaAutor: pixxxo135 746 videní

Uškatec si nedobrovoľne zalietalAutor: zajacit28 131 videní

Roztomilá fackaAutor: cocacola26 029 videní
geco1234 pred 6 rokmi a 2 m
to bola šleha že to až to vytvorilo vákuum
ciganzosady pred 8 rokmi
Potápač si po tomto musel zafarbiť gate na hnedo :D
riposvk pred 8 rokmi
https://www.mojevideo.sk/video/2cb2c/ryba_zazila_let_svojho_zivota.html
hugme pred 8 rokmi
panečku ta sedla :D
adoslik pred 8 rokmi
Raz som videl dokument, kde sa kosatky doslova vyzivali v lincovani hufa raji, ale uz si nepamatam aky mali na to dvovod... :)
kayko pred 8 rokmi
kosatka má rada filety a zjavne pozerá aj ms vo futbale... pekný falš
kritikmojevideo pred 8 rokmi
krásne si nadbehla teda podplávala
chrobug pred 8 rokmi
Ako keď sa stretne Zomridement s Faktami :D
jajobigisback pred 8 rokmi
Potápač môže byť rád, že kosatky si nevybrali ako potravu jeho. Síce sa píše, že kosatka vo voľnej prírode nikdy nezaútočila na človeka, ale ja si myslím, že to nie je pravda. Len ten človek už nemal šancu to nikomu povedať
mercsi pred 8 rokmi
ani ja nepohrdnem Rajom
doctorx pred 8 rokmi
asi nevyrizene ucty
theprestige pred 8 rokmi
sea pancake
michal53qsa pred 8 rokmi
a teraz ju kto odblokuje? :D
adam2112 pred 8 rokmi
deti s jedlom sa nehrame jasne? :D
werwolf pred 8 rokmi
to robila kosatka úmyselne lebo raja je jedovatá, takto ju omráči a môže zožrať...aspoň myslím bez toho aby ju raja bodla ostňom
blabla2017 pred 8 rokmi
a potapáč sa nebal ? by som sa kosatky bál viac ako žraloka
batman159 pred 8 rokmi
High five ! :D
vocas pred 8 rokmi
sikana
luciferosobne pred 8 rokmi
Steve Irwin dal palec dole...
mameha pred 8 rokmi
mama mi vravela, že s jedlom sa predsa nehrá!