Vedeli ste? Kosatka, podobne ako ľudia má jedného druha a ak mu človek ublíži, kosatka si to zapamätá a je viac ako isté, že sa bude chcieť pomstiť.

Divoká kosatka imituje zvuk motoraAutor: peter6928 832 videní

Veľryba vs. jachtaAutor: moriak51 070 videní

Žonglovanie s korytnačkou (Galapágy)Autor: avokado18 532 videní

Plávanie s kosatkami (Kalifornia)Autor: batuchan7224 651 videní

Veľryba vs. vtákyAutor: kinlay29 475 videní

Rybár vs. veľrybaAutor: gaun3r6713 354 videní

Kosatka hodila návnaduAutor: bazmegistan36 143 videní

Na moriAutor: tozobor17 585 videní

Vraždiaca kosatkaAutor: tigrica32 785 videní

Kajak a kosatkaAutor: buchnad46 672 videní

Matrix vs trénerAutor: july2296 699 videní

Keď ťa facká životAutor: peklo2227 599 videní

Zlomyseľná kosatka sa pohrala s plachetnicouAutor: zajacit20 378 videní
onko pred 14 rokmi a 7 m
Dost ma fascinuje inteligencia tychto megaryb
dictionarywhore pred 14 rokmi a 11 m
popis uplne od veci...samozrejme kosatka vyratala presny uhol a otocila sa svojim chvostom...
karamia90 pred 15 rokmi
Veď, ale tu neublížila tá baba nijako tej kosatke keď aj má pamäť nemala sa jej začo pomstiť fakt divný popis, nesedí to k tomu videu, tak ja neviem nemala stáť až tak za tým chvostom tá baba a kosatka je predsa koľká váha či nie? :D
veluman pred 15 rokmi a 3 m
hej a co si mislela tym popisom to nejako pasuje k videu??
witchered pred 15 rokmi a 4 m
ake pekne mozu byt drave zvierata.... :D
neo227 pred 15 rokmi a 5 m
to bachnutie chvostom malo znamenat : Uzaj chod pre ryby!! :D:D:D:D:D:D:D
billypanda pred 15 rokmi a 5 m
jak mu dala :D, ze : sedlak, chod prec, to netlieskaju tebe :D !!
tomabaj pred 15 rokmi a 6 m
ta to tie rybky čo jej dala to jak jenohubky pre ňu xixi :)
monika1412 pred 15 rokmi a 10 m
Hmmm niekedy by som aj ja chcela mat taky chvost :D
meaky pred 15 rokmi a 11 m
k takymto zvieratam treba mat respekt
monika33 pred 15 rokmi a 11 m
Jak hu zmietla z pódia xD .. že hybaj preč :D mne tlieskajúú,ja som tu doležitá xD
muftu pred 16 rokmi a 1 m
toto je Seaworld v Orlande na Floride, nedavno tam jedna z tychto kosatiek utopila trenerku
nightrose pred 16 rokmi a 5 m
Vraj podobne ako ľudia. :D To neplatilo ani za komunizmu :D:D:D Aj keď ja sa momentálne sťažovať nemôžem :)
sp0nk4 pred 16 rokmi a 7 m
more ale pecku fajnu dostala.:D
hylenthe pred 16 rokmi a 11 m
Bola to chyba trénerky,ale je to sranda. :D
reewee22 pred 17 rokmi a 4 m
pekna je ale radsej by som ju videl v mori ako v bazene