Ovčiak Enzo sa najviac bojí návštevy veterinára. V aute zistil, že ho tam vezú.

Najlepší priateľ človeka - Nemecký ovčiakAutor: charliesvk35 991 videní

Pes, ktorý zistil, že má tieňAutor: mata39950 684 videní

Nemecký ovčiakAutor: krtek23235 963 videní

Asi si zabudol, kto je tu ALFA! (rotvajler vs.Autor: uhorkac21 849 videní

Nemecký ovčiak Lexus (Rusko)Autor: hosentroger74 429 videní

Ovčiak z NFLAutor: kosicka92 141 videní

Nemecký ovčiak - sučkyAutor: mibu16 748 videní

Ako vieš, že tvoj pes nenávidí veterinára?Autor: baltazarq21 860 videní

Múdry psík zistil, ako odniesť všetky 4 pneuAutor: kalimero16 405 videní

Ovčiak a malé ovečkyAutor: psychoza19 974 videní

Nemecký ovčiak a jeho smiešna reakcia naAutor: irislycorice8 329 videní

Na chvíľku zabudol, že je NEMECKÝ OVČIAKAutor: katka7 130 videní

Mačka vs. ovčiakAutor: wiruz61 034 videní
fajnchalanisko pred 5 rokmi a 8 m
fuj....smrdí až sem...
nana22 pred 7 rokmi a 2 m
FUJ,takto volne behať pes po sedačkách v aute.
thecruz pred 7 rokmi a 2 m
ozaj? video dna?
lordmmx pred 7 rokmi a 9 m
ono to znamená, že nemajú dobrého veterinára keď sa pes takto bojí... naša potvora reagovala rovnako keď mala ísť k veterinárovi. zmenili sme ho a teraz nemá problém.
macho0810 pred 8 rokmi a 1 m
Joj chudák presne oko ten moj , prvých 5 rokov bez problémov. Potom ako keby uťalo a nešiel ani za prosenie, musel prísť vetrinár k nám. Ale keď už bol starý a chorý musel som ho dať uspať, ako keby vedel že už mu bude dobre a nebude ho viac nič bolieť sám pekne naskoči do auta a dal sa uspať.. Reval som dva dni........
dodush pred 8 rokmi a 1 m
Jak ja u zubara
doctorx pred 8 rokmi a 1 m
za ten debilni smich se mu tam mel vykalet
elprezidente pred 8 rokmi a 1 m
ja reagujem rovnako keď musím v pondelok ráno vstávať do roboty
motylik2525 pred 8 rokmi a 1 m
Jak môj pes ked je búrka :D
jozsko pred 8 rokmi a 1 m
jak ja ked idem k zubarke :D
sirsalem pred 8 rokmi a 1 m
kastracia? :D
satyr69 pred 8 rokmi a 1 m
asi žiadny pes nemá rád veterinára