Rotvajler nad kopou granúl zbytočne štekal a ceril zuby, nemecký ovčiak totižto vie, že on je alfa, tichúčko prišiel a začal žrať.

Mačka vs. ovčiakAutor: wiruz61 035 videní

Zavýjanie v paralelných vesmírochAutor: schokovokokoko18 156 videní

Na chvíľku zabudol, že je NEMECKÝ OVČIAKAutor: katka7 130 videní

Najlepší priateľ človeka - Nemecký ovčiakAutor: charliesvk35 991 videní

Súťaž v jedení špagiet (ovčiak vs.Autor: cocacola42 658 videní

Nemecký ovčiak Lexus (Rusko)Autor: hosentroger74 431 videní

Nemecký ovčiakAutor: krtek23235 963 videní

Americky staffordshire terrier vs Nemecky ovciakAutor: gurec11 441 videní

Na chvíľu aj zabudol, že je nemecký ovčiakAutor: uhorkac15 212 videní

Hafani sa hrajúAutor: psychoza5 991 videní

Ovčiak a malé ovečkyAutor: psychoza19 974 videní

Mačička vs. rotvajlerAutor: buchnad64 910 videní

Nemecký ovčiak pozerá animák ZootopiaAutor: melampyrum70 383 videní
1franta1 pred 2 rokmi a 7 m
Video znázorňuje základne pravidlo ľudstva . Veľký pes jebe . Presadzuje si svoj záujem . A toto je dobre pochopit . Hlavne ľudia tak malej krajiny ako je Slovensko. My buďme radi , že sme kamoši s hegemónom. Inak nemáme šancu prežiť v tejto džungli plnej psychopatov bez zábran .
kuschleba3 pred 2 rokmi a 7 m
ustupil lebo bol v pritomnosti ich pan, to je iba poslusnost pred nim.
luthoor147 pred 2 rokmi a 7 m
a to vubec netuší že já jsem alfa a omega
zilinec pred 2 rokmi a 7 m
Psej reči nerozumiem, ale mne to skôr pripadalo, že rotvajler povedal ovčiakovi "Už som sa nažral, teraz môžeš dojesť,čo ostalo".
msi1750 pred 2 rokmi a 7 m
Pes, ktorý breše, nehryzie
error4042 pred 2 rokmi a 7 m
môžem vedieť čo hovorí ten pes :D:D
raek3 pred 2 rokmi a 7 m
rotvailer mu to vysvtli neskor, zrejme je na dvore novy, a je to este stena