Kapitán výletnej lode MSC Armonia sa nedostatočne venoval riadeniu svojho plavidla a narobil nemalé škody. Incident sa odohral na pobreží Hondurasu.

Trochu sme šuchli mólo, nevadí?Autor: buchnad21 048 videní

Kapitán sa vyznamenal, poškodil mólo, zlomilAutor: karolko23 101 videní

Ožratý kapitán sa snažil nájsť v prístaveAutor: ceculiak20 051 videní

Pán kapitánAutor: kinlay37 370 videní

Kým kapitán nákladnej lode sladko spal, druhýAutor: buchnad14 471 videní

Kapitán s veľkým KAutor: wilonator40 711 videní

Pán kapitán, obávam sa, že máme čiernehoAutor: schokovokokoko24 257 videní

Si chcel machrovať, no potom ťa museliAutor: uhorkac7 191 videní

Tak ja idem do práce, čaute!Autor: minnietut40 868 videní

Úrad práceAutor: marlborka2078 696 videní

Nech sa páči, môžete vystupovať! (Kalifornia)Autor: tigrica79 982 videní

Vytlačíš mi loď z prístavu?Autor: arilus37 490 videní

Kto dovolil tomu mamľasovi riadiť ten motorovýAutor: avalokiteshvara18 166 videní
panko1234 pred 5 rokmi a 9 m
kapitan asi trtkal stevardku na hajzli do zadku :D
sino pred 8 rokmi a 2 m
Danko
kingofthering pred 8 rokmi a 2 m
...ale už sadol za kormidlo s 2,5 promile :D
kaktusko pred 8 rokmi a 2 m
to sa vyklepe
dexterman pred 8 rokmi a 2 m
nohy si nezmačam xixi
galileo26 pred 8 rokmi a 2 m
Hošticééé.. ale nezastavujem, máme spoždenííí :D :D
stormzy pred 8 rokmi a 2 m
Len zrazu citil že dačo...Níííč mu neni otras mozgu ma
ebe pred 8 rokmi a 2 m
Rozkaz znel jasne! Priraziť! :D
yazpo pred 8 rokmi a 2 m
už len ,,Sranda Bulldock,, tam chýba...
kuboy pred 8 rokmi a 2 m
Ae prd ziadna vypoved pekne im tie prachy bude splacat akurat sa im este viac upisal :D
elprezidente pred 8 rokmi a 2 m
a prčo práve kapitán, však na to tam je kormidelník nie??...
jurkoxxl pred 8 rokmi a 2 m
kus len
stormcaller pred 8 rokmi a 2 m
no bóže oškrel loď , presne to isté sa mi stalo na Teplom Vrchu s vodným bicyklom...
fusion pred 8 rokmi a 2 m
trošku poškrabkal
onyxovic pred 8 rokmi a 2 m
museli mat nejaku poruchu toto bolo asik najlepsie co posadka mohola spravit...
kurwabober pred 8 rokmi a 2 m
Od kedy urobili Kapitána z Danka tak preplo akosi aj všetkym ostatným o už je asi 4 take video čo vidím za posledný čas...
teza pred 8 rokmi a 2 m
na pabule bola aj Lewinska :-)
fluffy pred 8 rokmi a 2 m
on už driemal.... a zrazu cítil že dačo
0100100001101001 pred 8 rokmi a 2 m
se stane
skajo2000 pred 8 rokmi a 2 m
Ten kapitáň musel byť zo Slovenska !!! ...u nás s autami parkujú úplne rovnako !