Mechanický problém znemožnil kapitánovi výletnej lode zabrzdiť a loď zapikovala rovno do mestského móla. Loď bola 45 metrov dlhá a na palube bolo 144 ľudí. 7 turistov sa ľahko zranilo. Video bolo natočené v meste San Diego, Kalifornia.

Obrovská loď narazila do móla v prístaveAutor: therock49 106 videní

Osedlal si mesačníka svietivéhoAutor: dynamitero25 147 videní

Moľa palmová (Paysandisia archon) pochádza zAutor: diver823 videní

Pán kapitánAutor: kinlay37 370 videní

Selfie s Mesačníkom svietivýmAutor: kobrick18 628 videní

Okáň cekropiový je najväčšia moľa vAutor: ilovezverina20 213 videní

Nech sa páči, toto je váš apartmán! (Čína)Autor: foprint7 769 videní

Ľad? Nech sa páčiAutor: zdenkoha41 603 videní

Vystupovať prosím!Autor: kn1gu417 859 videní

Kto dovolil tomu mamľasovi riadiť ten motorovýAutor: avalokiteshvara18 166 videní

Pes skákajúci z móla do vodyAutor: eskimo1512 118 videní

Mesačník svietivý (Mola mola)Autor: biolog37 552 videní

Svrbí ma v uchu!Autor: noone67 202 videní
tarzanzroduopic pred 7 rokmi a 4 m
Jaby som sa postavil na ten predok jak Jack Sparrow... :-D
toudysv4 pred 9 rokmi a 3 m
neprispôsobil rýchlosť povahe a stavu hladiny :D
dangerous pred 9 rokmi a 3 m
Babka v červenom bola jediná ktorá zachovala chladnú hlavu :D :D :D
morticon pred 9 rokmi a 3 m
zavzdušnené brzdy na zadnej náprave, nie je o čom :D
ranniluc pred 9 rokmi a 3 m
ake vystižne posledne 4 pismena v nazve lode
thewho pred 9 rokmi a 3 m
Mal vydraté brzdové obloženia.:D:D
elprezidente pred 9 rokmi a 3 m
žeby natáčali dalšiu časť nebezpečna rýchlost?? :D
lordpro pred 9 rokmi a 3 m
vtip: fico sa stretne s trumpom a ten sa ho pýta... počuj trump koľko obyvateľov krajiny ťa nenávidí? trump nato: asi 5 miliónov prečo? taaa len tak to bude asi všade rovnako...
psychiatrix pred 9 rokmi a 3 m
Nezastavujem ! Máme spoždení :D
psychiatrix pred 9 rokmi a 3 m
Babka flegmatička :D
kk123456789 pred 9 rokmi a 3 m
Pekne som ho to naučel :)
snoky pred 9 rokmi a 3 m
To bola tá babka z Titanicu :D
alisdair pred 9 rokmi a 3 m
Babka zabudla zapnúť forsáž
krember pred 9 rokmi a 3 m
Narafali sme no :D
adammsk pred 9 rokmi a 3 m
Výýýstupováááť :D
kasky13 pred 9 rokmi a 3 m
ta babka mi pripomina pondelky :D
sailer pred 9 rokmi a 3 m
Babku nejaká loď nezaujíma... ona je na prechode. :D
pomstiteljespat pred 9 rokmi a 3 m
0:19 Ned Flanders ? :D
sifo44 pred 9 rokmi a 3 m
Aquaplaning je sviňa ... :d
michal53qs pred 9 rokmi a 3 m
co sa stalo pan kapitan??? ta sme narafali...