V Oregone (USA) majú školu pre psy. Každé ráno ich vyzdvihnú autobusom a večer zanesú domov. Rudy sa do školy vždy teší.

Šťastní ludiaAutor: tozobor8 458 videní

Šťastný pes 2Autor: benyxxxxx41 902 videní

Neuveriteľná psia radosťAutor: moriak18 889 videní

Šťastný pesAutor: tigrica43 781 videní

Brazílsky školský autobusAutor: wilonator29 881 videní

Keď si šťastný, vyplieskaj rotvajlera!Autor: deflo67 033 videní

Maďarska Pošta pre TebaAutor: blister33320 126 videní

HT - ŠkolaAutor: tigrica2 943 videní

SOS - Pošta pre tebaAutor: steevee30 848 videní

Miričenko pre TebaAutor: miricenko3 086 videní

Pošta pre teba - chci holku!!Autor: steevee18 962 videní

Indický autobusAutor: delacroix23 230 videní

Východoeurópska škola pre mužov!Autor: v4v140 691 videní
komrkon pred 8 rokmi a 10 m
ma tam samicky..preco by sa netesil :D
heslo9317931 pred 8 rokmi a 10 m
no co vam poviem. prve 4 dni z treningom za 280$... potom 45$ denne :D ak ho okupu, tak +25$ :D :D
megacik pred 8 rokmi a 10 m
Orgy-doggie school bus.
dony7 pred 8 rokmi a 10 m
no do puče v amerike ma už aj pes maturitu :D
altctrl pred 8 rokmi a 10 m
Toto je už troška extrém.
adam2112 pred 8 rokmi a 10 m
a domov pride v zabijackovych vyrobkoch? ak je sofer aziat :D
fajnchalanisko pred 8 rokmi a 10 m
v amerike chodza psy autobúsom a naši romóvia muša chodzic pešo...rasízmus...;)
roberto1111 pred 8 rokmi a 10 m
u nas by ho behom tých par metrov zastrelil nejaký polovník zato že nie je vôdzke na zaklade podnetu od miestnych dôchodcov ktorý medzičasom spísali peticiu lebo sa boja krvilačných psov trebars takých ako je tento zlatý hafan...
edelric pred 8 rokmi a 10 m
To vipovedá o tom že sa majiteľ psovi nevenuje dostatočne
ifka11 pred 8 rokmi a 10 m
sa tesi, lebo ma za spoluziacku urcite nejaku fajnu fenku a bez pana si moze robit co chce :D
wampirus pred 8 rokmi a 10 m
to myslia toto vážne ??? :o :o ............................................................. hm ............................... dúfam, že je toto len hlúpy nevydarený žart (s)
sailer pred 8 rokmi a 10 m
Lepšie školstvo pre psov ako u nás pre ľudí. :D
prstomdooka pred 8 rokmi a 10 m
Kúpia si psa, aby sa ho potom zbavili v nejakej škole... Amérika... :D
ebe pred 8 rokmi a 10 m
To je ten z Luníka? :D