Maďarska Pošta pre Teba

zobraziť viac ↓
blister33 320 126 videní

Zábavny zostrich konfliktov s Pošty pre Teba.

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 1.9.2009 10:27
  • Páči sa: 86% (87 hlasov)
  • Obľúbené: 73
  • Komentárov: 153
  • Dľžka: 3:59
  • Kategória: zábavné
  • Tagy: pošta pre teba, pošta, zabava, bitky, násilie
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (153)
zobraziť viac ↓
  • 7fero7 pred 7 rokmi a 10 m
    Skôr cigánska pošta

  • morello pred 10 rokmi
    Točené kolovrátkom :D

  • palma51 pred 10 rokmi a 4 m
    žiadna pošta pre Teba ale Monika show

  • seredan pred 11 rokmi
    ach jaj, tuším generácia narodená po roku 1996 má problém s pádmi, konkrétne rozdiel medzi S a Z. Z čím príde dalšía generácia idiotov?

  • brandon99 pred 11 rokmi a 3 m
    tak ale, toto predaaaava :)

  • palo1986 pred 11 rokmi a 6 m
    rozumel som len ku.va

  • vlkdivoky pred 11 rokmi a 7 m
    Kde ste na pľaci alebo v krčme ?:D Je...m ti ústa ... starého muža chceš? Kur...a mmať tvoja, ja ťa roztrhám :D Ked prídem k tebe tak ti oči vyberiem:D Sto ku...v bolo pri tebe...:D

  • wizart pred 11 rokmi a 10 m
    aaaaa bla bla bla bla :D :D :D

  • jaro33 pred 11 rokmi a 11 m
    Opice

  • skradola pred 11 rokmi a 12 m
    wow to bolo dobré :D

  • somba pred 12 rokmi a 2 m
    Primitívny národ. Mali by ich držať v klietkach a zmeniť aj názov relácie na Klietka pre Teba.

  • martin81 pred 12 rokmi a 2 m
    ale pi*ča som im rozumel :D

  • ai pred 12 rokmi a 2 m
    To musel být dobrý díl :)

  • er4gon pred 12 rokmi a 3 m
    to co je Ciganska posta pre teba?

  • ujd pred 12 rokmi a 4 m
    Jediné slovo ktoré som rozumel bolo kur*a :D

  • terry69 pred 12 rokmi a 10 m
    tota madarčina to jak dajake zaklinadla zo slizomiru :D :D :D

  • maxov pred 13 rokmi
    A u nás je v poště pro tebe klid. Maďarsky neumím ani slovo, ale některým jsem zřetelně rozumněl :-D

  • lionblues pred 13 rokmi
    scot, pekloqq chodte do p...., ked nieco neviete tak to nenapiste.......debilni sedliaci........ pekloqq ja teba neznasam.......,scot.......ciganstina je ako tvoj kuchynsky jazyk ty buz....t. nech raz prides do NZ ty buzerant

  • scot pred 13 rokmi
    Tá maďarčina je taká ako cigánština :D už som videl aj počul cigáňov sa takto rozprávať

  • pekloqq pred 13 rokmi
    neznášam madarov :)