Tento ruský odvážlivec posilnený alkoholom si chvíľu myslel, že skáče ako vrcholový atlét. Svoj slabomyseľné rozhodnutie trpko oľutoval. Teraz sa venuje extrémnemu vozíčkovaniu.

Pokračovanie - Keby hlúposť kvitlaAutor: palic1132 380 videní

Keby hlúposť kvitla...Autor: tigrica39 487 videní

Ako ľudia oblohu ovládliAutor: lionko33 265 videní

Keby hlúposť kvitla, títo by boli tropickouAutor: rudy11129 318 videní

Ako doraziť seba a kolegu pomocou lešenia?Autor: godzilla12 906 videní

Kľúč pre vyvolenýchAutor: bojovnik43 423 videní

Keby som bol kráľomAutor: kawe5 611 videní

Skokan 5Autor: dumbo16 504 videní

Odvážnych sú plné cintoríny, tento mal ešteAutor: furikar19 916 videní

Preprava dlhej rúry autom (keby hlúposť kvitla)Autor: zabozako40 112 videní

A ten blázon opäť skočil! (Tour de FranceAutor: buchnad25 603 videní

Zoroslav: Keby hlúposť kvitla, volala by saAutor: terazvarim250 videní

Skokan si skočil zo strechy vily (Laguna Beach)Autor: njis24 040 videní
bobakznosa pred 1 rokom
au, dolámaný...
panko123 pred 6 rokmi a 8 m
kolko pilin ma v hlave takyto clovek :D
fasimodo18 pred 8 rokmi
minule som si vyhonil vo vlaku na sedačku a baba si tam sadla a nechápala
tenjiny pred 8 rokmi
už sa to tu podoba drsnému svetu, agresorom aj. Dajti na začiatok videa dajake varovanie pre citlivé povahy akou sem. ku ** a ešte cítim ako to bolí ten pád.
kypko pred 8 rokmi
To je tak keď utekáte pred svokrou. Uz vám na živote nezalezi...
čo je satan v pekle to je svokra na zemi. Peace :D
elvistosomja pred 8 rokmi
Křuplo to.
kapo227 pred 8 rokmi
za to môže Putin :D
tojfer pred 8 rokmi
Asi zabudol že vypustili priehradu:D
dodi33jm pred 8 rokmi
...už aj keby doskočil do vody tak si myslím že by to ťažko rozdýchaval :D
brattvojejsestry pred 8 rokmi
Keby hlúposť nadnášala, toto by sa mu nestalo :D
michalmichal pred 8 rokmi
stara mudrost hovori ked je sprosta hlava trpi cele telo :D
markot pred 8 rokmi
Môže kupovať kripl káru koko.
nerfko pred 8 rokmi
Hmm, to mi nevychádza
saso11 pred 8 rokmi
Asi chcel prekonať rekord 8,83m skoku do dialky Juana Miguel Echevarría :D
krenky pred 8 rokmi
Nepite uz ten RedBull !
eighty pred 8 rokmi
0:03 To prasknutie je velmi ee.....brrrrr. Kto ma gule nech klika. :)
batman159 pred 8 rokmi
no po tejto nehode bude mať o 4 kolieska viac :D ale chytrejší nebude :P :D
spodnicka pred 8 rokmi
wtf tam by ani dva metre nepomohli keby viac doletí, veď je to plytké :D ..
ekevio pred 8 rokmi
To je riadny idiot a hneď dva krát za sebou.
woipstunt pred 8 rokmi
Ďakujeme, nepostupuješ