Podgurážené dievča sa potrebovalo zavesiť... Keby hlúposť kvitla, bola by samý kvet.

Pokračovanie - Keby hlúposť kvitlaAutor: palic1132 380 videní

Neviete náhodou, kto mi rozmlátilAutor: uhorkac14 623 videní

Ako ľudia oblohu ovládliAutor: lionko33 265 videní

Dotykové akváriumAutor: peros61 226 videní

Keby hlúposť kvitla, títo by boli tropickouAutor: rudy11129 318 videní

To spomalené video stálo za toAutor: mymo33 326 videní

Skoro nevydalo Autor: tigrica25 217 videní

Vyskočím a chytím si lýtka!Autor: furikar27 261 videní

Pravdepodobne neminula ani jeden životAutor: esterina20 413 videní

Skokan mesiaca (keby hlúposť kvitla, bol byAutor: furikar82 759 videní

Preprava dlhej rúry autom (keby hlúposť kvitla)Autor: zabozako40 112 videní

Už dúfam, že dáš tým rybičkám konečneAutor: matouc16 725 videní

Život s mačkou v domácnosti je už raz takýAutor: tchoroid8 463 videní
galileo26 pred 10 rokmi
keby blbosť kvitla, ona má na hlave botanickú záhradu :D
horvath pred 10 rokmi
Nebola podgurazena, nacucanym sa nic nestane.
osten pred 10 rokmi
Nech je rada, že si nenarezala vrásku medzi nohami.:D:D
ku8ec pred 10 rokmi
keby kvitla...čajka sa už aj poliala tak ma nábeh :D
slovanslovensky pred 10 rokmi
Zabudli ukázať mŕtvu rybičku na konci :D
vyholenyjeffy pred 10 rokmi
paci sa mi ako uz nikto neriesi tigricu
ebe pred 10 rokmi
Dokakala akvárko ťava :D
clovek113 pred 10 rokmi
koza.. sa skoro zabila..
kocky pred 10 rokmi
Skleštiny z prdele vyberať ... no nič moc. :D
millfox pred 10 rokmi
RIP akvariovy nemo...
elchapo pred 10 rokmi
konecne super video kde je vidiet aj vysledok akcie
commodore pred 10 rokmi
... tak zo Slovenska mame Holandsko :D
kyle pred 10 rokmi
Mám taký pocit, že ona zabila Dory.
katribodkit pred 10 rokmi
keby hlupost kvitla tak tu opicu rozdupu vcely..za ty ryby...
nitram pred 10 rokmi
veltrh :D
ezop13 pred 10 rokmi
legenda vraví že odvtedy sa hladá Dory
tonik1983 pred 10 rokmi
Mozog nemusí mať veľký. Len ten člnok aby mala. :D
monomachos pred 10 rokmi
počula volanie džungle
rypadlo pred 10 rokmi
a zabite ryrby ?
strelec pred 10 rokmi
ale žeby si nohy oholila tak to nie. Ja sa tu teraz mám kukať na také chrastavé kaktuse