Známy Nór Apetor, ktorý sa preslávil bezhraničným pitím kvalitnej vodky a zvláštnym humorom si objednal nový gril, ktorému sa riadne tešil.

Apetor víta prvý sneh (Nórsko)Autor: kardiostimulator23 757 videní

Blázon pri grileAutor: matros17 669 videní

Blazon vs. vodaAutor: dert9917 041 videní

Apetor si stále drží formu!Autor: hlavotis24 011 videní

Nórsko má talentAutor: dzowo58 625 videní

Apetor oslávil 53 rokovAutor: hajzel3 953 videní

Apetor sa šiel korčuľovať po tenkom ľadeAutor: kobrick18 235 videní

Osadenie vtáčej búdky (Apetor)Autor: lajkit40 762 videní

Apetor a jeho marcové aktivity (2021)Autor: bobero14 618 videní

Apetor želá šťastné a veselé a všetkoAutor: rocketbunny37 702 videní

Blázon zo ŽilinyAutor: qeonardo5 299 videní

U.K.N.D - blázonAutor: scion2 843 videní

Norský Apetor zapil 53. narozeniny slovenskouAutor: buenooz5 433 videní
legionar12 pred 8 rokmi a 12 m
1:48 A ja som si už myslel že chce ugrilovať tie vtáky. Šialený na to je dosť
iloveyouputin pred 9 rokmi
Jemu riadne chuti alkohol
jozo98765 pred 9 rokmi
ja ho mam rad :D
sakrastik pred 9 rokmi
Podľa jeho ksichtu sa už dá povedať, že má niečo odpité. :-) :-)
edelric pred 9 rokmi
Neviem do akého žánru patrí toto video ? Komédia ?? :/
teczel pred 9 rokmi
Si nevšimol, že v 1:54 to vyzerá akoby tam chcel hodiť šabľu.
enslow pred 9 rokmi
Podla toho vyzoru s tym zostrihom tipujem, ze bol vo francuzskej legii
feorr pred 9 rokmi
a kde je sneh? prečo je väčšinu videa oblečený a bez korčúľ? :D
mantak888 pred 9 rokmi
Krásna príroda
marlboroman pred 9 rokmi
vana musi byt :DDD :D :D
matt2626 pred 9 rokmi
Vlasy dorastú, hanba zostane. . .
kontrolnaotazka pred 9 rokmi
Tu asi nešlo o ten gril..
gazemberg pred 9 rokmi
fú. ten čas už nevrátim späť.
terredehermes pred 9 rokmi
po pravde v Norsku toho vela nevymyslite :D a niekedy sa radsej aj zabijete,tak nudna krajina :D
krtek93 pred 9 rokmi
29 ..spravny vodič :D ..inak tento chlap nevie nic urobit striezvy ... stale sa musí nadrbat
dixa123 pred 9 rokmi
A ja že ugriluje tie vtáky._.
lakero pred 9 rokmi
Pripomenuli mi to Homera ako staval gril a skončil ako umelec :D
lukylucas pred 9 rokmi
a ja keď som pijaval vodku tak som robil takéto keketiny ktoré neboli vtipné
starec pred 9 rokmi
to je zivot :D
kokojot pred 9 rokmi
Hacik je v tom, ze si to treba pozriet ked ste ozraty :D