Naháč v nórskej talentovej show.

Nórsko má talentAutor: seko0408113 091 videní

Jan Thore Semifinále Nórsko má talentAutor: jspir1tt14 803 videní

Dujuvonttusmok?Autor: noone65 715 videní

Nórsko má talent 2011 Autor: michael41194 008 videní

Naháč na motorke s odretou riťouAutor: romales38 886 videní

Týpek ma talentAutor: roy60 160 videní

Skvelí spev vo 4.sérií Ukrajina má talent.Autor: cernobylpripyat24 898 videní

Pesnička o mŕtvej mame (Nórsko má talent)Autor: haizel31 983 videní

Naháč na bicykliAutor: jackassmann27 187 videní

Rumunsko má talentAutor: benyxxxxx78 991 videní

ExhibicionistaAutor: godison21 328 videní

NaháčiAutor: spown20 590 videní

Blázon pred kamionistami2Autor: gambox12 650 videní
troopper pred 9 rokmi
všimnite si silu chucka norrisa, každý komentár s jeho menom ma veľa plusiek..a čo ten môj?
masermiso pred 9 rokmi a 9 m
Ani ty nemas chybu ty s tym makkym i...)))Dindaj..
jelmo123 pred 13 rokmi a 7 m
mohol toto =D =D =D =D
djdodo pred 14 rokmi a 1 m
nema chibu
metju9258 pred 14 rokmi a 4 m
Zabil!!!!!!!!!!!:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
blackdaredevil pred 14 rokmi a 4 m
ten porotca v pravo vyzerá úplne ako Chuck Noris
stap96 pred 14 rokmi a 4 m
Otec s ním musel doma pozametať podlahu :D
celeborn pred 14 rokmi a 5 m
a vyzeral tak normálne na začiatku :D
vapno100 pred 14 rokmi a 6 m
JE to borec že sa nebal :-D
dejvid1515 pred 15 rokmi a 1 m
tikokos
nick3 pred 15 rokmi a 2 m
na toto ,,gule,, nemam ani ja :D
duri26 pred 15 rokmi a 2 m
Stávka je stávka:D:D:D
mica007 pred 15 rokmi a 2 m
:D :D frajer :D
alaadin pred 15 rokmi a 2 m
porodca vyzeraj ja chuck noris za mlada :D
peto3141 pred 15 rokmi a 2 m
myslim si ze pobavil :D
tbudko pred 15 rokmi a 2 m
ten jeden z poroty vyzera jak Chuck Norris :)
veluman pred 15 rokmi a 2 m
pls viete niekto co to hovoria??
innaikina pred 15 rokmi a 3 m
trapny ae ma pekny zadok ;D
10000 pred 15 rokmi a 4 m
trapas ped kamerov
frait pred 15 rokmi a 4 m
tak tento borec to je teda borec :D