Vodič BMW zbadal plamene, tak dupol na plyn a myslel si, že ich tým uhasí. Neskôr im podarilo uhasiť plamene pomocou prenosného hasiaceho prístroja. (Nie je na videu)

Keď ti horí BMW, každá tekutina jeAutor: halamadrid25 382 videní

Kámo, horí ti auto!Autor: kalatrava19 668 videní

BMW - plameneAutor: bigw2 997 videní

Horiace GallardoAutor: tier1voodoo17 730 videní

Keď horí lesAutor: tozobor21 235 videní

Kámo, horí ti Lambo!Autor: tommygun42 664 videní

Preboha niekto v tom horiacom aute sedí!Autor: malosato29 681 videní

Horí ti Maštal (Garni)Autor: igiman4 539 videní

BMW M5 E39 - dynamický test koliesAutor: rudy11130 391 videní

Po pretekoch na ceste zostal len popol aAutor: noone633 videní

Vedúci, horí vám auto !!!Autor: cynabal8 307 videní

Horiace auto v NdcaAutor: agresiv6 970 videní

Veď ten chlapík kýcha plamene!Autor: kalatrava7 612 videní
comparo6278 pred 9 rokmi
Ghost Rider :D
mercsi pred 9 rokmi
ked si kupi sračku.. mercedes je mercedes
corcor pred 9 rokmi
dodajme ohnu viac kyslika, nech to stoji zato :D
luciferosobne pred 9 rokmi
:D 0:22 paci sa mi ako mal potrebu zavriet dvere :D
cezar pred 9 rokmi
nechal sa inspirovat filmom FF 8
spoikey pred 9 rokmi
Zastavil až keď ho na päty pálili :D
sp33dy pred 9 rokmi
a myslel ze ubere kyslik? :d
pascal717 pred 9 rokmi
žeby BMW používa súčiastky z ťamťungu? :D
kejn pred 9 rokmi
tak este naposledy si to chcel vychutnat :D
psychobraap pred 9 rokmi
https://www.youtube.com/watch?v=AVo2n_KxcRk :)
patriksvktech pred 9 rokmi
Ghost Rider :D
bububu pred 9 rokmi
mal drieť na wapku :D
bearfear pred 9 rokmi
preto radšej passat :D
windowsse7em pred 9 rokmi
zapol forsáž
mojemenojevemeno pred 9 rokmi
Mal to napálit do hydrantu :D
clovek113 pred 9 rokmi
Namiesto toho, aby vystúpil a rýchlo hasil, šliapol na plyn a zvýšil tlak kyslíku na oheň
luckshooter pred 9 rokmi
Tá Audina vystrelila akp šíp za ním :D
elfo pred 9 rokmi
slušný odpich :D
adam2112 pred 9 rokmi
dobre to odpalil :D
caporegime pred 9 rokmi
ta 4.4 vydrbana kaziva :D