Horiace auto bolo plné dymu. Okoloidúci ľudia sa báli šoféra v bezvedomí vytiahnuť. Arménec neváhal a z auta chlapa v bezvedomí vytiahol.

Zakliesnení v horiacom aute (Rusko)Autor: conan8 376 videní

Horiace auto v ParížiAutor: prijeebany4 989 videní

Kámo, horí ti auto!Autor: kalatrava19 668 videní

Horiace auto v NdcaAutor: agresiv6 970 videní

Darwin by mal z neho radosťAutor: kaligula22 655 videní

Ohník v strede križovatkyAutor: lokes24 088 videní

V tom aute sedí 5 plešatých?Autor: lezak6006 158 videní

Janske ohne v AmerikeAutor: bosstonmarsden2 381 videní

Keď horí lesAutor: tozobor21 235 videní

Horiace autíčkoAutor: marekpe6 370 videní

Horiace GallardoAutor: tier1voodoo17 730 videní

Horiaci Mercedes a hasiči (Nórsko)Autor: pelargonium142 428 videní

Hej, horí ti auto! (aplikácia)Autor: bambin0055 233 videní
kyle pred 9 rokmi a 12 m
možno čakali , že tam priletí niekto z Justice League .
hazard pred 10 rokmi
domorodci cucia a migrant zachranuje. A mozno je to armensky yankee. :D
filip2777 pred 10 rokmi
Jaki pohodačik pomali prikračal k horiacemu autu a ....
hamboss pred 10 rokmi
hovadina sofer nemohol bit v bezvedomi kde maval rukou z auta aj kde ho od tal tahal sa trepotal jak kapor na stole .. mozna sofer dufal ze namontovanou klimou v tom aute ten poziar este uhas xD
tibik000 pred 10 rokmi
zase nejaky americky PRANK??? co?
klinsman pred 10 rokmi
nekazte mu radosť volá sa Jano
calvin7645 pred 10 rokmi
chudak chcel len mozno spachat samovrazdu a mu to prekazili :D
empa pred 10 rokmi
Ľudstvo speje do záhuby. Namiesto pomoci , len chytím zasraný smartfón a budem kamerovať ako sa tam niekto pečie zaživa.
wampirus pred 10 rokmi
lebo ľudia sú čo? blbý, tak treba vytiahnúť radšej mobil a natáčať to.
s3riouspp pred 10 rokmi
No neviem ci dobre urobil... Teraz bude mat cestne lisaje po nohach sa mu pekne podakuje
stockholm pred 10 rokmi
no tiez by som sa bal moze kazdu chvilu vybuchnut alebo podobne, myslim ze sa zachovali spravne mohli riskovat aj svoj zivot a zomriet obaja, benzin a vela horlavin je to nebzpecne
lordpro pred 10 rokmi
však človek zhorí - ale video pretrvá aj ďalej - hanba kameramanovy...
hlavavymleta pred 10 rokmi
som myslel, že to je zas nejaká prank a niekto príde k tomu ,,hovoriacemu,, autu a tam nikto.....a ono je horiace
damix pred 10 rokmi
Protože v každym emerickym filmu (popřípadě GER-kobra 11) jak se z auta kouří, tak následuje výbuch velikosti atomové bomby.Proto se nikomu k auto nechtělo :-)
scotak pred 10 rokmi
Ten pocit,keď si v aute vychutnávaš jointa a nejaký blbec ťa z neho vytiahne. :d
vzdelanyi pred 10 rokmi
a on sa chcel pritom iba zabit :D Ale ti ludia su jednuti...chodia okolo a nic nerobia a henten chujko si to este nataca...chory svet
brattvojejsestry pred 10 rokmi
Trápne je ako keď už ho vytiahol tak tam chodia tí okolo a nepomôžu ani keby čo bolo :D
scream pred 10 rokmi
este ho aj vyzliekol :D a hned sa prebral :D
cactuszilla pred 10 rokmi
jointa palil :D