Keby starý pán sledoval to čo má sledovať, nemusela by ho zabolieť hlava.

Instantná karma je rýchla a zdarma!Autor: monsio115 157 videní

Malý nervák aj jeho karmaAutor: yannik38 682 videní

Na priechode pre chodcov (instantná karma)Autor: k1ller43 914 videní

Radšej nevyrývaj, keď máš vypitéAutor: vycapnik81 783 videní

Instantná karma ti dá ranu zdarma! (CestnáAutor: loktibrada82 216 videní

Instantná karma 2Autor: cyberwhore95 320 videní

Opilcova instantná karmaAutor: suky112 860 videní

Na záchod už nedobehla! (instantná karma)Autor: kedzbe70 740 videní

Instantná karma ruského vodičaAutor: kameranaceste128 349 videní

Čo tu hľadáš, tak ťa skopem! (instantnáAutor: arilus60 937 videní

Instantná karma z ruskej premávkyAutor: moriak32 460 videní

Instantná karma mladých idiotovAutor: fenix2053 603 videní

Instantná karma malého nevychovancaAutor: vladimire76798 800 videní
piski2580 pred 9 rokmi
haaaaaaaa prneho za neho gouza
martinklizan pred 9 rokmi a 1 m
co tie stierace ? oplul ho ?
nemrtvy pred 9 rokmi a 1 m
na konci mu začal hrať Jon Bon Jovi - Blaze Of Glory ppči song :)
klobucnik pred 9 rokmi a 1 m
ešte by som stiahol okienko a zasmial sa :D
solidus pred 9 rokmi a 1 m
len tak z nicoho nic chytil nervy? mal na neho zatrubit nech sa posere do plienok
2maminas pred 9 rokmi a 1 m
Dochodcovia....buď to starecká demencia alebo blbec od prírody... :D Ale nesmejme sa,ak dožijeme aj mi takí budeme :D :D :D
roman29 pred 9 rokmi a 1 m
a na konci hudba z porna
ebe pred 9 rokmi a 1 m
Tak ten má doma určite dobrú papuču :D
hviedzickarrrr pred 9 rokmi a 1 m
Normalne mi to zlepšilo deň a ešte ten jeho pocit keď vie že spravil zo seba *uja a musel sa vrátiť k auto a ukázať že on je drsňak ach Bože :D Ten Cringe :3
palicaaa pred 9 rokmi a 1 m
takych proaktívnych k0k0tov mam najradsej yebe sa do veci,ktore ho vobec trapit nemusia...este by som otvoril okno na aute a smial sa mu do oci naplno :D :D
clavata pred 9 rokmi a 1 m
nič mu neni otras mozgu ma , ale psovi níč pes je tu ........... :D
stew1e pred 9 rokmi a 1 m
xD by som ho strašne vysmial
karmamejker pred 9 rokmi a 1 m
čo mal vlastne za problém? :) že prudko pribrzdil, či?
settto pred 9 rokmi a 1 m
Chúdak pes :D