Takto vyzerá skladník, ktorý má skončenú len základnú školu.

Skladník mal opäť „deň blbec“Autor: lajkit15 950 videní

Kam zmizol ten závozník?Autor: vydriduch20 544 videní

Pako na vysokozdvižnom vozíkuAutor: noone35 732 videní

Šéfe, v sklade máme menší problém!Autor: buchnad13 974 videní

Skladník rokaAutor: demonoid118 580 videní

Skladník roka 2020 zaspal za jazdy na paletovomAutor: vydriduch39 297 videní

Skladník mesiacaAutor: mieschocker45 769 videní

Skladník magorAutor: katka68 689 videní

Závozník roka (Argentína)Autor: tommygun70 543 videní

Dobrý kolega ti vždy v núdzi pomôžeAutor: lezak6008 126 videní

Len mu poriadne nalož, veď vládze ako kôň!Autor: fratlik14 512 videní

Skladník balí palety.Autor: tino1113 475 videní

Chlapci končíme, dnes už máme zarobené!Autor: uhorkac34 527 videní
jang pred 12 rokmi a 7 m
A ty si myslíš, ten skladník nemal vysokú školu?.... Podľa mňa určite.
pecos pred 13 rokmi a 7 m
magoooor.
luco8 pred 15 rokmi a 2 m
to je ono!:D
skaryn pred 15 rokmi a 9 m
Oprava-mal skoncenu zakladnu skolu.. R.I.P
bengoroo3 pred 16 rokmi a 2 m
chcel by som vediet aka hmotnost bola v jednej krabici
klimo8 pred 16 rokmi a 5 m
super a nemusi vykladat :-)
sseennddyy pred 16 rokmi a 5 m
hlopa net
duri08 pred 16 rokmi a 5 m
kks a domikal :D:D:D
lakky822 pred 16 rokmi a 5 m
šikovnýýy´:D:D:D:D
armorking pred 16 rokmi a 5 m
šikovný
pm pred 16 rokmi a 5 m
Nebola to blondýnka?
kecenem pred 16 rokmi a 5 m
nic moc ,ale autorka celkom cool :-)
kecenem pred 16 rokmi a 5 m
hm
superman99 pred 16 rokmi a 5 m
ze video dna::::(((
sharki26 pred 16 rokmi a 5 m
zahrabaný vo svojej práci :-)
balvancek pred 16 rokmi a 5 m
sak stava sa niee:D:D:D:D:
kerdzi pred 16 rokmi a 5 m
prečo by mal byt hlupy...co by sa to otvorilo same?? no trochen to sice nedomyslel ale co uz..
dudu24 pred 16 rokmi a 5 m
parada
zipoo11 pred 16 rokmi a 7 m
na druhej strane to bolo aj dobre poukladane :D ...... alebo to sofer s rychlostou trochu prehnal
relisys pred 16 rokmi a 7 m
Ja som skladnik a toto bol sofer. Skladnik toto nema v naplni prace a aj keby urcite by to nerobil. ten nadpis ma uraza.