Stačila jedna malá chybička a chalan mal zarobené na celý mesiac. Z piva však nakoniec mali radosť aspoň mravce.

Kam zmizol ten závozník?Autor: vydriduch20 544 videní

Keď nejde o život, nejde o nič!Autor: vydriduch53 864 videní

Skladník rokaAutor: demonoid118 580 videní

Hlúpy skladníkAutor: marlborka2034 211 videní

Skladník roka opäť v akcii?Autor: copersvk92 257 videní

Škodoradostná bezpečnostná služba Autor: kardiostimulator43 202 videní

Ako špinavá handra (skladník roka)Autor: kedzbe199 357 videní

Nesiem vám nové zásoby piva (fail týždňa)Autor: buchnad10 300 videní

Chvíľka nepozornosti a hneď vykĺbené ramenoAutor: deflo19 514 videní

Skladník roka 2020 zaspal za jazdy na paletovomAutor: vydriduch39 297 videní

Talentovaný závozník Otík (Česko)Autor: jurone844 775 videní

Šikovný skladníkAutor: zoltain12 345 videní

Vojak "závozník"Autor: benyxxxxx32 206 videní
divas pred 9 rokmi a 8 m
Mňa by sralo to že sebe chceš zarobic, a nakoniec ešte to asi treba zaplacic.
joel007 pred 9 rokmi a 12 m
to uz mohol aj tie ostatne pozrucat :D aby dilo bylo dokonano
taketotunebolo pred 11 rokmi
no čo aspoň nesedel za počítačom :D
borrec pred 11 rokmi
ale jednu debničku zachránil!!!
matus123456789 pred 11 rokmi
snáď to bol staroprameň ten sa mohol rozliať
kardashianovarit pred 11 rokmi
Čo je pre takú firmu pár flaší piva?
riposvk pred 11 rokmi
zlatý bažant dolietal :D
domka pred 11 rokmi
Pivkooo.. ooo..nieee!! :( :(
euro6nie6evro pred 11 rokmi
To je jeden z najhorších pocitov, keď sa snažíte niekomu pomôcť alebo niečo uhrať a namiesto toho to ešte zhoršíte. Ja keď som gumoval z atlasov prepísané názvy miest, tak každú stranu som pri tom pokrčil :/
ayy pred 11 rokmi
Ale hneď si uvedomil, že je zle ... ale snaha o záchranu bola
malypittbul pred 11 rokmi
sa splasil :D
madafakaaa pred 11 rokmi
hahaha zobral by som sa a siel by som ani neviem kam a uz nikdy by som sa neukazal :D
anifest pred 11 rokmi
Pri tomto videu zaplakal nejeden chlap :D
joschi pred 11 rokmi
Výplata v prdeli,chudák
kotlet5 pred 11 rokmi
keby nechal padnut len tie bednicky na pravo nebolo by to az take hrozne ale stat sa to moze kazdemu
clovek113 pred 11 rokmi
Toľká škoda! V tomto hice! :)
jang pred 11 rokmi
Keď sa darí tak sa darí, ale môže si povedať pre útechu, že črepy prinášajú šťastie.
fajnchalanisko pred 11 rokmi
http://i.imgur.com/1U4Zs2s.jpg
amicek pred 11 rokmi
chudak chlapec :/
azrael pred 11 rokmi
a keď chcem tú fľašu rozbiť, tak ani za boha sa nerozbije :D