Hráč Pokémon GO nabúral počas hrania do policajného auta. Stalo sa tak v americkom Baltimore.

Pika chu? pika pi... Pika chu? pika pi... :DAutor: boomer6 611 videní

Spánok za volantomAutor: avokado31 765 videní

E.via - Pick Up! U!Autor: tom466 586 videní

Pokémoni sú proste všadeAutor: inde7 806 videní

Bitka fanúšikov Pokémon GoAutor: hurley8 804 videní

Šikovnica za volantomAutor: benyxxxxx53 555 videní

Veľmi hlúpy manéver ženy za volantomAutor: buchnad30 836 videní

Hráš Pokémon Go a nájdeš toto (Austrália)Autor: arectorpili4 583 videní

Za jazdy zaspala za volantomAutor: kameranaceste53 136 videní

Babka za volantom (Rusko)Autor: melampyrum20 451 videní

Poldeci Go!Autor: risebe67 460 videní

Do čerta aj s pokémonmi! (hydraulický lis)Autor: vincentvega23 904 videní

Žena za volantomAutor: jolaus66 466 videní
mboo pred 9 rokmi a 11 m
Aziat, či? :D
kubi255 pred 9 rokmi a 11 m
a vzadu dieťa...bože to je ko*** nad ko***ov..... nemam viac slov,
strelec pred 9 rokmi a 11 m
týmto ľuďom by mali asi zdvojnásobiť tresty. horšie ako keď je ožratý