Babička krútila a krútila volantom, až kým sa dokrútila.

Šikovnica za volantomAutor: benyxxxxx53 555 videní

Žena za volantom štvorkolkyAutor: castaneasrativa32 730 videní

Babka v žigulákuAutor: jolaus83 027 videní

Rozohnená žena za volantom (Rusko)Autor: pelargonium8 312 videní

Žena za volantom 3Autor: marek95672 946 videní

Ja mám vždy prednosť! (debilná žena zaAutor: spagatko21 651 videní

Motorkár sa zrážke s autom vyhol, no potomAutor: buchnad15 670 videní

Poľská "trubka" za volantomAutor: dynamitero43 925 videní

Nepozornosť 34-ročnej ženy ju stála životAutor: naceste23 224 videní

Davaj! Davaj! Davaj! (Vietnam)Autor: uschiglas47 403 videní

Pozor, šialená žena za volantom! (Rusko)Autor: kardiostimulator21 372 videní

Pozor, žena za volantom na parkovisku! (Poľsko)Autor: buntajtatar29 284 videní

Žena za volantom 2Autor: saviola194 607 videní
northillus pred 6 rokmi a 10 m
Tá Metallica ... 😀
sallem pred 6 rokmi a 11 m
Toto sa ako dá? :D
trefm pred 6 rokmi a 11 m
A teď babo raď
hombrak pred 6 rokmi a 11 m
ale stirace stiraju
nietsnie pred 6 rokmi a 11 m
kde sa zabudol vlak?
mrochtar pred 6 rokmi a 11 m
načo si to sadá a volant s vedomím,že nevie ovládať auto ?!! nezodpovedné voči iným a cudziemu majetku. drzosť!!
galileo260 pred 6 rokmi a 11 m
tá ale dala na pitšu tomu autu.. :D
bodie69 pred 6 rokmi a 11 m
Byť to v Slovakistane,tak by to bola určite volička SMERUvzad.:D
nadoraz pred 6 rokmi a 11 m
podľa toho obrubníka je to tam bežné...
dang90 pred 6 rokmi a 11 m
v Plzni je to miestny šport, uviaznuť autom na tramvajovom páse :D
larkin pred 6 rokmi a 11 m
...dôchodci sú všade rovnako roztomilý. Potom ho stretneš na ceste, v dedine 38 a za dedinou 60... on má čas, ved je na dochodku...
minopino666 pred 6 rokmi a 11 m
babku vôbec nesralo že každú chvíľu tadiaľ môže prebehnúť vláčik tralaláčik.....
fokju pred 6 rokmi a 11 m
Som akurat dnes isiel za jednym, ktory isiel ako ozraty, vkuse v protismere. Tesnotky take ze mi nebolo vsetko jedno. Stary asi 80 r. dedo. Teraz si zober ze ti toto vybehne do protismeru. Uz som nestihal volat, ani som to nikdy takto neriesil, ale volali by ste v takomto pripade policajtov? Nemam kameru, tocit to mobilom je tiez divne.. alebo ho odstavit?
martin6 pred 6 rokmi a 11 m
najviac zabijaju mladi ale je to tym že dochodcovia iba maloktori jazdia v starom veku. inač dochodca za volantom je ešte nebezpečnejši ako mladik. nevidi daleko pred seba, ma spomalene reflexy, ma v hlave zastarale predpisy ešte z čias Československa, nespravne reaguju v mimoriadnych situaciach...stači že vonku je 35 stupnov, v prehriatom aute bez klimatizacie ešte viac, dochodca pri takej horučave odpadne počas jazdy a z auta sa v tom momente stava nekontrolovatelna nebezpečna zbran
ujogugl pred 6 rokmi a 11 m
stierače idú
mercenary pred 6 rokmi a 11 m
Nad 65 rokov automaticky odobrať vodičský preukaz.